عروسک ترسناک
اگر عروسکی ترسناک تر از آنابل و چاکی را می شناسید، حتما باید عروسکی که چشمان واقعی دارد و از یک جنازه آنها را به امانت گرفته، ببینید.

عروسک وحشتناک جورج؛ با چشم و موی انسان

عروسک وحشتناک آنابل را فراموش کنید و با عروسک ترسناک جدیدی آشنا شوید که مو و چشمان یک انسان واقعی را تصاحب کرده. موزه ترسناک ناتینگام، دارای بسیاری از جاذبه‌های ترسناک و ماکابر است، اما چیزی به اندازه جورج که تصویرش را در این بخش از گوناگون نمناک مشاهده می کنید، ترسناک نیست. جورج یک عروسک از دهه 1930 است که گفته می‌شود با استفاده از چشم و موی یک شخص مرده ساخته شده است.

ماری وسون که در سال 2018 به همراه همسرش موزه ترسناک ناتینگام را تأسیس کرد، اخیراً با کارشناس اشیای باستانی، چارلی راس در برنامه تلویزیونی محبوب بریتانیایی "Bargain Hunt" دیدار کرد.

او چند مورد از جالب‌ترین نمونه‌های موزه را با خود به برنامه آورد، یکی از آن‌ها عروسک عجیب و غریب جورج بود که از دهه 1930 در تگزاس ساخته شده بود و با ظاهری شکایت‌گونه و چشمان آبی واقعی اش موفق شد کارشناس را بترساند.

به نظر می‌رسد، ترسناک بودن جورج نه تنها به خاطر ظاهر صورتش بلکه به خاطر دیگر جزئیاتی همچون استفاده از موی اصلی فرد مرده و چشمان شیشه‌ای اوست. در آن زمان، مردم اینگونه عروسک‌ها را به یاد عزیزانشان می‌ساختند، اما در مورد جورج فرد سازنده او از موی و چشمان واقعیِ فرد مرده استفاده کرده بود.

عروسک عجیب

عروسک بسیار عجیب و ترسناک

عروسکی ترسناک با چشم و موی واقعی انسان!! + عکس

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی