مسابقه دست فرمون
ضبط فصل دوم مسابقه دست فرمون آغاز شد و این مسابقه هیجان انگیز به زودی با کامران تفتی روی آنتن میرود.

آغاز ضبط فصل دوم مسابقه دست فرمون

فصل دوم مسابقه دست فرمون به کارگردانی مسعود صنم و تهیه کنندگی محمود محمودی مقابل دوربین رفت.

ضبط دومین فصل از این برنامه با اجرای کامران تفتی آغاز شد و با تغییراتی ویژه به زودی روی آنتن شبکه نسیم میرود.

فصل دوم مسابقه دست فرمون با تغییرات ویژه

صفحه رسمی مسابقه دست فرمون با انتشار عکسی از کامران تفتی نوشت:

ضبط فصل دوم مسابقه دست فرمون با اجرای کامران تفتی، تهیه کنندگی محمود محمودی و کارگردانی مسعود صنم پس از ماه ها پیش تولید چند روزی است در بوستان ولایت آغاز شده است.

در جهت ایجاد جذابیت و هیجان بیشتر برای مخاطبان فصل دوم مسابقه «دست فرمون» که به زودی از شبکه نسیم پخش خواهد شد، این برنامه به لحاظ ساختاری تغییرات بسیاری داشته و بخش های متنوعی به آن اضافه شده است.

بر خلاف فصل نخست «دست فرمون» که محدود به مسابقه اتومبیل رانی بود در این فصل، مخاطبان شاهد مسابقات اتومبیل رانی، موتورسواری، آرسی نیز خواهند بود همچنین رقابتی میان شرکت کنندگان در بخش گاراژ با هدف استفاده از ماشین های از رده خارج شده و تعمیر و به کارگیری دوباره آن ها ایجاد شده است.

شروین یگانه، محسن جعفری، نادر جعفری، بیژن خراسانی و بهنام صفاریان از چهره های معتبر حوزه اتومبیل رانی به عنوان مربی و کارشناس در این فصل از «دست فرمون» حضور دارند.

در پی استقبال مخاطبان از فصل اول این مسابقه، در رکوردی بی سابقه 12 هزار نفر متقاضی شرکت در فصل دوم «دست فرمون» شدند که در نهایت پس از بررسی های متعدد و راستی آزمایی400 نفر جواز شرکت در این رقابت را کسب کردند.

فصل نخست «دست فرمون» سال گذشته از شبکه نسیم پخش شد و فصل دوم این مسابقه به زودی روی آنتن خواهد رفت.

کامران تفتی

فصل اول مسابقه دست فرمون سال گذشته با اجرای کامبیز دیرباز بازیگر کشورمان از آبان ماه روی آنتن رفت و یکی از مسابقه های پرهیجان شبکه نسیم بود.

کامبیز دیرباز

در این مسابقه علاقه مندان به رانندگی و موتورسواری به رقابت با یکدیگر می پرداختند و بهنام صفاریان به عنوان کارشناس در کنار کامبیز دیرباز حضور داشت.

مسابقه دست فرمون

دست فرمون با کامران تفتی روی آنتن شبکه نسیم می رود

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : صفحه مسابقه دست فرمون / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی