تولد
ملیکا شریفی نیا

دورهمی با میلاد کی مرام و ملیکا شریفی نیا

تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1399کد مطلب : 6445زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد کی مرام و ملیکا شریفی نیا به همراه شکیب شجره بازیگران جوانی هستند که این هفته مهمان دورهمی میشوند.

مهمانان این هفته دورهمی مشخص شدند

فصل جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری از شب یلدای سال گذشته آغاز شد و با وقفه ای کوتاه به صورت مستمر در نوروز امسال ادامه داشت.

این برنامه پربیننده در شبهای پایانی هفته میزبان هنرمندان و چهره های شناخته شده دنیای ورزش است و تابحال چهره های زیادی روبروی مهران مدیری روی صندلی دورهمی نشسته و پاسخگوی سوالات او شدند.

دورهمی این هفته با سه بازیگر جوان

صفحه رسمی برنامه دورهمی ویدئویی از برنامه این هفته دورهمی در شب های پایانی هفته به اشتراک گذاشت و مهمانان این هفته دورهمی مشخص شدند.

میلاد کی مرام،ملیکا شریفی نیا و شکیب شجره سه بازیگر جوانی هستند که در شب های چهارشنبه،پنجشنبه و جمعه 11،10 و 12 اردیبهشت ماه مهمان برنامه دورهمی میشوند.

مهران مدیری

میلاد کی مرام از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است که متولد سال 65 است و بازیگری را به صورت اتفاقی با بازی در سریال خواستگاران گلاب آدینه آغاز کرد و برای رسیدن به خواسته اش راه سختی را پیمود که در برنامه دورهمی خواهید شنید.

ملیکا شریفی نیا دختر کوچک خانواده هنرمند شریفی نیا و آزیتا حاجیان است که راه پدر، مادر و خواهرش مهراوه را در بازیگری ادامه داد و اولین بار سال 70 با فیلم اویناز به دنیای سینما راه یافت.

ملیکا شریفی نیا

شکیب شجره بازیگر جوانی است در سریال هیولا با مهران مدیری همکاری کرد و ایفاگر نقش داوود در این سریال بود و پیش از این سریال تنها به عنوان بازیگر تئاتر شناخته میشد.

شکیب شجره

دورهمی با میلاد کی مرام و ملیکا شریفی نیا

3.628
این مطلب مفید بود ؟208
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی