المیرا دهقانی
تصویری منتشر شده از المیرا دهقانی در لباس عروس، البته با چهره های که اصلا خوشحالی در آن دیده نمیشود، برای کاربران فضای مجازی سوال برانگیز شد.

ازدواج المیرا دهقانی؟! المیرا دهقانی در لباس عروس!!

المیرا دهقانی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در سریال پرمخاطب هشت و نیم دقیقه با یک گریم سنگین در نقش مریم، مادر احسان به شهرت و محبوبیت دست یافت، در اینستاگرامش عکسی از خود در لباس عروس را منتشر نمود.

این عکس در فضای مجازی با تیترهای ازدواج المیرا دهقانی، عکس عروسی بازیگر همه چیز آنجاست وایرال شد و سوژه چند کانال گشت اما این خبر صحت ندارد و عکسی که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید، مربوط به بازی او در سریال بعد از آزادی می باشد.

لباس عروس المیرا دهقانی

المیرا دهقانی با لباس عروس در سریال بعد از آزادی/ عکس از پویا شاه جهانی

المیرا دهقانی که در دومین حضورش در سریال های تلویزیونی در نقش مریم با گریم سنگینش مورد توجه مخاطبان تلویزیون قرار گرفت، در سریال های دیگری چون همه چیز آنجاست، پرستاران، سایه بان، لحظه گرگ و میش و... درخشیده است. آخرین حضور خانم بازیگر در قاب تلویزیون مربوط به ایفای نقشش در سریال بعد از آزادی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه کننگی سعید سعدی می باشد.

المیرا دهقانی در این سریال نقش شیدا را ایفا کرده است. عکس این بازیگر با لباس عروس مربوط به سکانسی از این سریال بوده و خانم دهقانی تا کنون خبر ازدواج خود را منتشر نکرده است.

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی/ عکس از نسرین باقری نسب

مختصر بیوگرافی المیرا دهقانی

المیرا دهقانی بازیگر تئاتر و تلویزیون متولد 5 شهریور 1370 در شیراز است. او در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمده است، پدرش اهل اصفهان و دندانپزشک و مادرش شیرازی و خانه دار می باشد و سه خواهر بزرگتر از خود دارد.

فیلم و سریال های المیرا دهقانی

او فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و سپس در فیلم هایی چون حرفه ای، طوطیا، خسوف، همه چیز آنجاست، هشت و نیم دقیقه، پرستاران، سایه بان، لحظه گرگ و میش، فصل ماهی سفید، سیاه باز و... ایفای نقش نموده است.

المیرا دهقانی عروس شد!!+ عکس دردسر ساز

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی