فال حافظ
فال حافظ آنلاین شما امروز غزل زیبای "غزل می دمد صبح و کله بست سحاب" را انتخاب کرده است، تفسیر دقیق و اصلی فال خود را در ادامه این بخش از نمناک بخوانید.

فال حافظ نمناک:فال حافظ غزل می‌دمد صبح و کله بست سحاب

دیوان حافظ در خانه اکثر مردم ایران یافت می شود و همه ما از کودکی با فال حافظ شیرازی آشنایی داریم. در گذشته بزرگتر خانواده یا ریش‌سفید فامیل با گشودن دیوان حافظ و تفسیر غزل های حافظ برای دیگران فال می گرفتند اما امروزه می توانید فال روزانه حافظ را به صورت آنلاین بگیرید.

اگر می خواهید فال حافظ واقعی، فال حافظ آنلاین، فال حافظ روزانه و... بگیرید، به سایت نمناک رجوع کنید و تفسیر و متن شعر و غزل می‌دمد صبح و کله بست سحاب را در ادامه این بخش از بخش فال نمناک بخوانید.

فال حافظ

متن شعر و غزل می‌دمد صبح و کله بست سحاب

می‌دمد صبح و کله بست سحاب

الصبوح الصبوح یا اصحاب

******

می‌چکد ژاله بر رخ لاله

المدام المدام یا احباب

******

می‌وزد از چمن نسیم بهشت

هان بنوشید دم به دم می ناب

******

تخت زمرد زده است گل به چمن

راح چون لعل آتشین دریاب

******

در میخانه بسته‌اند دگر

افتتح یا مفتح الابواب

******

لب و دندانت را حقوق نمک

هست بر جان و سینه‌های کباب

******

این چنین موسمی عجب باشد

که ببندند میکده به شتاب

******

بر رخ ساقی پری پیکر

همچو حافظ بنوش باده ناب

******

معنی و تفسیر فال حافظ غزل شماره 13:می‌دمد صبح و کله بست سحاب

ای صاحب فال! دوران سختی را می گذرانی و برای رسیدن به هدف مشکلاتی بر سر راهت قرار گرفته اما نگران نباش و غم این ایام را مخور چرا که پس از سختی، آسانی در پیش است.

در کارها عجله نکن و سریعا تسلیم نشو، با تسلیم نشدن و تلاش و کوشش و در جا نزدن به مقصود و هدف نزدیک می شوی و با گذشت زمان و صبر مشکلات حل خواهد شد.

با دوستان خود مهربان باش و حقوق دیگران را رعایت کن و زخم‌زبان را کنار بگذارو دل دوستان را به دست آور زیرا پایمال کردن حق دیگران ممکن است گره در کارتان ایجاد کند.

خوش گذرانی بیش از حد و بی توجهی به آینده نگری برای شما پشیمانی در پی دارد پس آینده نگر باش اما نگران آینده مباش!

به یاری خدا درهای بسته به رویت گشوده خواهد شد، شاد باش و غم مخور که گذشت زمان همه چیز را درست می کند، فرصت طلب باش و از فرصت ها استفاده کن که در این ایام دست به هرکاری بزنید، موفق خواهید شد.

روزهای خوبی در پیش رو خواهی داشت و به زودی اتفاقات بسیار مثبت و خوشایندی در زندگیت روی می دهد که زندگیت را رونقی تازه می بخشد پس منتظر شانس های تازه که به تو روی می آورند، باش.

فال حافظ واقعی غزل شماره 13: می‌دمد صبح و کله

2.89
این مطلب مفید بود ؟54
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی