ورزش کردن
در این مطلب به معرفی گروه و مجله ورزشی فیتامین که یکی از گروه های فعال در زمینه ارائه برنامه غذایی و ورزشی است میپردازیم .

ضرورت ورزش در زندگی روزمره

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ماشینی شدن کارهای روزمره اضافه وزن و چاقی به سرعت در بین افراد گسترش یافته است. از این رو بیماری های زیادی گریبان گیر افراد شده است. بنابراین باید راه حلی برای درمان این کم تحرکی و چاقی ها وجود داشته باشد.

طبق نظر کارشناسان یکی از اصولی ترین روش های کاهش وزن و تناسب اندام، ورزش در کنار تغذیه سالم است. در این روش سلامت افراد بسیار اهمیت دارد به همین دلیل از کارشناسان متخصص برای تعریف برنامه ی کاهش وزن و تناسب اندام (پرورش اندام) استفاده می کنند.

فیتامین یکی از گروه های ورزشی فعال در زمینه ارائه برنامه های ورزشی و غذایی است. می توانید برای رسیدن به اندام ایده آل از طریق این مجموعه اقدام کنید.

مجله ورزشی آنلاین فیتامین

فیتامین یک گروه پر انرژی و متخصص با 100 هزار کاربر مرتبط است. این مجموعه با دغدغه کم تحرکی در جامعه ی امروز شکل گرفته است و اهدافی از جمله:سلامتی، تناسب اندام، شادابی و نشاط را در برنامه اجرایی خود دنبال می کند.

ورزش بدن سازی

ویژگی های شاخص فیتامین

 •  ارائه برنامه ورزشی شخصی سازی شده در اپلیکیشن فیتامین؛
 •  ارائه تمرینات ورزشی همراه با ویدیوهای آموزشی؛
 • ارائه برنامه غذایی متناسب با تمرینات ورزشی.

معرفی برنامه ورزشی

برنامه ورزشی با توجه به سلیقه فردی شخص و نظر کارشناسان تنظیم می شود. اینکه فرد به چه فرم بدنی علاقمند است؟ آیا بدن حجیم و عضلانی را دوست دارد یا اینکه یک بدن کم چربی و متناسب را می خواهد. کاربران با تشخیص کارشناسان بدنسازی می توانند از تمرینات ورزشی متفاوت استفاده کنند.

این روزها با شیوع کرونا باشگاه های ورزشی بسته شدند. اما جای نگرانی نیست، ورزش در خانه را با فیتامین (fitamin) تجربه کنید.

قسمت های مختلف برنامه ورزشی در فیتامین

به طور کلی برنامه بدنسازی در فیتامین شامل دو قسمت ورزش و تعذیه است:

 • ورزش
 • ثبت مشخصات فردی (مشخصات فیزیولوژی و بیماریها)؛
 • انتخاب نوع بسته تمرینی (تمرینات شدتی، ساده و هوازی).
 •  تغذیه
 •  ثبت مشخصات فردی (مشخصات فیزیولوژی و بیماریها)؛
 •  تعیین زمان و نحوه مصرف ماده غذایی و مکمل.

ویژگی های یک برنامه ورزرشی استاندارد

اگر قصد آن را دارید که به وزن و اندام ایده آل دست یابید، بهتر است قبل از آن با ویژگی های مهم برنامه ورزشی خوب آشنا شوید.

 •  برنامه شخصی سازی شده (مختص فرد)؛
 • پیشرفت و پیشبرد در برنامه؛
 •  گنجاندن حرکات مفید در برنامه؛
 •  تعیین چگونگی انجام تمرینات.
تیم ورزشی فیتامین با رعایت این ویژگی ها نهایت تلاش خود را در ارائه یک برنامه ورزشی خوب دارد و این گونه بین کاربران و مخاطبین خود محبوبیت کسب کرده است. در ادامه با این گروه بیشتر آشنا می شویم:

خدمات فیتامین

کارشناسانِ متخصص فیتامین با بررسی ویژگی های فردی به ارائه برنامه ای اختصاصی برای هر فرد می پردازند. خدمات این مجموعه شامل موارد زیر است.

1. ارائه برنامه ورزشی

گروه ورزشی فیتامین سعی در تنظیم یک برنامه ی ورزشی اصولی و استاندارد با کم ترین آسیب را دارد.
بهترین راهکار برای رسیدن به تناسب اندام پیروی از یک برنامه ورزشی لاغری برای کل بدن به همراه برنامه غذایی ورزشی است. این برنامه کاملا شخصی است و به خصوصیات فردی، سبک زندگی افراد، وضعیت استرس و فیزیولوژی بدن بستگی دارد. توضیحات بیشتر در خصوص برنامه ورزشی و نحوه دریافت آن را در https://fitamin.ir/ مطالعه کنید.

2. برنامه بدنسازی

انجام حرکات بدنسازی یک راهنما می خواهد تا بتوان این حرکات را به درستی اجرا کرد. در غیر این صورت نتیجه عکس گرفته و یا دچار آسیب دیدگی خواهید شد.
برنامه بدنسازی در مجموعه فیتامین، یک برنامه کاملا شخصی سازی شده، حرفه ای و طبق مدل بدنی، سابقه ورزشی و هدف هر شخص است. این برنامه تمرینی بدنسازی براساس بهترین اصول تمرینی مثل سیستم تمرین هرمی و تکنیک سوپرست بصورت مبتدی و حرفه ای طراحی می شود.

3. ورزش در خانه

ورزش در خانه یکی دیگر از خدمات فیتامین است که با در نظر گرفتن شرایط افراد و امکانات او برای هر فرد تنظیم می شود.
همچنین فارغ از تمام امکانات و محدودیت ها، فراهم کردن شرایط ورزش در خانه باعث می شود زیر بار بهانه ها نروید. اگر روزی به باشگاه دسترسی نداشتید یا زمان شما محدود بود، ورزش در منزل برای لاغری و تناسب اندام بهترین راهکار خواهد بود. توضیحات بیشتر در این خصوص را در مطالعه کنید.

4. ارائه برنامه کات بدن (سیکس پک شکم)

برای داشتن سیکس پک شکم باید کربوهیدرات نیز مصرف کنید. همچنین باید ابتدا دوره حجم خود را بگذرانید تا به خشکی و کات بدن دست یابید.
بهترین راهکار برای داشتن سیکس پک شکم یا همان شکم شش تکه، پیروی از برنامه تمرینی منظم، تغذیه اصولی و استفاده از مکمل ها برای عضله سازی شکم پیشنهاد می شود. فراموش نکنید پیروی از توصیه ها در کنار هم و اجرای منظم آن رمز داشتن سیکس پک سریع است.

دیگر خدمات فیتامین

 •  ورزش اصلاحی (رفع گودی کمر، قوز پشت پا و...)؛
 •  ورزش بعد از زایمان؛
 •  کاهش وزن با ورزش؛
 •  ورزش درمانی (کمر درد، زانو درد و...)؛
 •  ارائه برنامه تناسب اندام.

ارتباط با فیتامین

گروه ورزشی فیتامین با بهره مندی از تیم کارشناسان حرفه ای اقدام به حفظ سلامتی شما کرده است. این اقدامات در کنار تیم جوان و افراد با تجربه و بکارگیری علم روز توانسته روش های اصولی و استاندارد را برای تناسب اندام در اختیار شما قرار دهد.
اطلاعات تماس:
وب سایت:www.fitamin.ir
شماره تماس:025-32143
ایمیل:Info@Fitamin.ir

فیتامین سبک زندگی سالم را به ارمغان می آورد!

53
این مطلب مفید بود ؟30
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی