تولد
سوپرایز کردن دوستان
همه افراد با خرید هدیه در مناسبت‌های مختلف مانند جشن تولد، عید نوروز و غیره سعی دارند که اعضای خانواده، دوستان و آشنایان را خوشحال کنند و خاطره‌ای به یاد ماندنی در ذهن آن‌ها به جا بگذارن.

سورپرایز کردن دوستان با ایجاد قلک در سامانه غولی

در سوالی که در چنین مواقعی در ذهن افراد نقش می‌بندد این است که چه‌ هدیه‌ای می‌تواند فرد مقابل را شادتر کند. معمولا هدایایی مانند عطر، گل، لباس، طلا و غیره دیگر کلیشه‌ای شده‌اند. خرید این هدایا نوعی هدر دادن هزینه است و فرد هدیه گیرنده را آنطور که باید خوشحال نمی‌کند. امروزه روش هیجان‌انگیز جدیدی برای کادو دادن و سورپرایز کردن دوستان ابداع شده است که به صورت آنلاین انجام می‌شود. با توجه به شرایط جامعه و شیوع ویروس کرونا هدیه‌ای بهتر از این وجود ندارد که هم فرد را سورپرایز کند، هم دارای تبریک تصویری باشد و هم هدایای نقدی به صورت "گروهی" تدارک دیده شوند‌. در این مقاله قصد داریم درباره نحوه سورپرایز کردن دوستان با کمک سامانه غولی صحبت کنیم.

چگونه می‌توان با سامانه غولی دوست خود را سورپرایز کرد؟

برای استفاده از امکانات سامانه غولی ابتدا باید با ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصی، یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. سپس با باز کردن" فرم ایجاد قلک"، فیلدهای مورد نظر را تکمیل کنید. این فیلدها می تواند شامل هدیه نقدی گروهی برای خود فرد یا شگفت زده کردن یک دوست، هدیه نقدی گروهی برای یک دوست به منظور خرید از برند محبوبش، هدیه نقدی گروهی برای خود فرد به منظور خرید از برند محبوب خودش، هدیه نقدی گروهی برای موسسه‌های خیریه‌‌ی تایید شده توسط سامانه غولی باشد.
فراموش نکنید که حتما باید نام و نام خانوادگی و شماره تماس دوستی را که قصد شگفت زده کردنش را دارید، در قسمت "توضیحات" وارد کنید. بعد از ایجاد این قلک‌ها باید منتظر تایید ادمین غولی باشید. پس از تایید ادمین و ایجاد قلک‌ به نام دوست خود، می توانید جهت استفاده از خدمات ویژه غولی ، وارد قسمت دعوت‌نامه شوید و با پر کردن فرم دعوت‌نامه و پرداخت مبلغ مربوط روی آن کلیک کنید تا لینک دعوتنامه برایتان ارسال شود. همزمان با فرستادن این لینک برای سایر دوستانتان، یک پیام دعوت از شما نیز فرستاده می شود تا با پر کردن قلک به صورت گروهی و ارسال تبریک تصویری، دوست مشترکتان را خوشحال کنید‌. بعد از این که قلک توسط همه افراد دعوت شده پر شد با انتخاب گزینه شکستن قلک به پیام‌هایی که از طرف سامانه ارسال می‌شود توجه نمایید. از لحظه شکستن به بعد،‌ قلک شما تبدیل به یک غولی کارت (کارت هدیه نقدی) می شود و اگر آن را برای سورپرایز کردن دوستتان ساخته باشید، یک روز قبل از تولدش یا هر مناسبتی، کارشناس غولی هماهنگی‌های لازم را برای تحویل به وی انجام خواهد داد. هر غولی کارت نقدی دارای کد اختصاصی است.

آرزونامه و لینک آرزو در غولی چه مفهومی دارند؟‌

آرزونامه صفحه‌ای است که قلک‌های هدیه نقدی به دوست، هدیه نقدی یا گلریزان آنلاین به خیریه‌ها، کارت هدیه نقدی برای خرید از برند محبوب و یا کارت هدیه نقدی برای خودتان را می‌توانید در آن ایجاد کنید. گاهی اوقات در یک فروشگاه آنلاین یک کارت هدیه نقدی را مشاهده می‌کنید و قصد دارید آن را در بخش آرزونامه  خود قرار دهید؛ به همین منظور،‌ امکان درج لینک محصول یا کارت هدیه مورد نظر نیز وجود دارد. به این لینک، لینک آرزو میگوییم.

هدیه دادن

کاربران عامل آی او اس ، چگونه می‌توانند از غولی استفاده کنند؟

در صورتیکه دارای گوشی آیفون یا آی پد هستید، پیشنهاد می شود پس از ورود به وب‌سایت غولی، از طریق منوی پایینی صفحه آی پد یا آیفون خود گزینه Add To Home Screen را انتخاب کنید. با انجام این کار نماد اپلیکیشن غولی به آی پد یا آیفون شما اضافه خواهد شد و در کنار اپلیکیشن‌های دیگر قرار خواهد گرفت.

وب سایت غولی

استفاده از سامانه غولی چه مزایایی دارد؟

با کمک سامانه غولی می‌توان به مناسبت تبریک تولد به دوستان خود کادویی جذاب و متفاوت ارائه داد. این سامانه شرایطی را فراهم کرده تا با ایجاد قلک بتوانید کارت هدیه نقدی یا کارت هدیه برند محبوب دوستتان را به وی هدیه دهید. این کار برای برندینگ و بازاریابی انواع کسب و کارها نیز مفید است. فرآیند هدیه دادن بسیار آسان و کارآمدتر خواهد شد و از خرید هدایای کلیشه‌ای و هدر دادن پول جلوگیری می‌شود. یکی دیگر از مزایای مهم سامانه غولی ارائه "هدیه گروهی" به یک دوست مشترک است به شکلی که هر کس می تواند به اندازه توان مالی خود در پر شدن قلک سهیم باشد.
در غولی شرایطی فراهم شده که هویت و مبلغ هدیه را بتوان از دید سایر افراد پنهان کرد. اگر مایل نباشید که دیگران مبلغ اهدایی شما را ببینند با خیال راحت می توانید هویت خود را پنهان کنید. ارسال تبریک تصویری به صورت گروهی و غافلگیر کردن دوست، امکان برگزاری گلریزان آنلاین برای افراد نیازمند و امور خیریه از مزایای دیگر این سامانه آنلاین به شمار می‌روند.
میزان کارمزد (و مالیات بر ارزش افزوده ای) که برای ارائه خدمات در این سامانه دریافت می‌شود بسیار ناچیز بوده و بین 3.27 تا 6.54 درصد متغیر است.
برای ثبت نام و استفاده از خدمات سامانه غولی می‌توانید به آدرس اینترنتی Ghooly.ir مراجعه کنید. این سایت دارای نماد اعتماد می باشد و با هدف "گسترش مهرورزی و شادی" در بین کاربران طراحی شده است. 

سوپرایز کردن دوستان با ایجاد قلک اختصاصی

59
این مطلب مفید بود ؟90
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی