شهاب حسینی

آغاز همرفیق شهاب حسینی و سروش صحت +زمان پخش

تاریخ انتشار : 13 مهر 1399کد مطلب : 78158زمان مطالعه : 1 دقیقه
شهاب حسینی بازیگر کشورمان برنامه همرفیق را با نویسندگی سروش صحت کلید زد و به زودی با این برنامه مهمان خانه های مردم میشود.

همرفیق شهاب حسینی مقابل دوربین رفت

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در جدیدترین تجربه هنری اش با یک برنامه متفاوت مهمان خانه های مردم در شبکه نمایش خانگی میشود.

این هنرمند کشورمان با اجرا و کارگردانی برنامه همرفیق به نویسندگی سروش صحت به نمایش خانگی می آید تا اتفاقی متفاوت را در دنیای هنری اش تجربه کند.

آغاز ساخت برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی

صفحه رسمی برنامه همرفیق شب گذشته با انتشار پستی خبر از آغاز ساخت این برنامه داد و نوشت:

همرفیق کلید خورد. پس از ٤ ماه پیش تولید با آماده شدن دکور، همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی و نویسندگی سروش صحت و تهیه کنندگی حسن خدادادی از امروز کلید خورد.

این برنامه قرار است میزبان چهره های محبوب کشور در فضایی متفاوت باشد. همرفیق از آبان ماه به صورت اختصاصی تنها از پلتفرم نماوا به صورت هفتگی پخش خواهد شد.

همچنین افرادی که علاقه مند به حضور در برنامه به عنوان تماشاگر هستند، می توانند با مراجعه به اپلیکیشن «آپ» و گزینه همرفیق اقدام به ثبت نام نمایند.

طراح پوستر:محمد شکیبا، عکاس:ریحانه طراوتی.

شهاب حسینی

شهاب حسینی حضور در تلویزیون را با اجرای چند برنامه آغاز کرد و بعد از شناخته شدن به عنوان مجری در قالب بازیگر مقابل دوربین رفت و بار دیگر در برنامه همرفیق این تجربه را تکرار میکند.

همرفیق شهاب حسینی

سروس صحت بازیگر، کارگردان و مجری برنامه کتاب باز هم به عنوان نویسنده در این برنامه در کنار شهاب حسینی حضور دارد.

سروش صحت

آغاز همرفیق شهاب حسینی و سروش صحت +زمان پخش

426
این مطلب مفید بود ؟215
منبع : صفحه برنامه همرفیق / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی