پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی مهمان همرفیق شد

تاریخ انتشار : 2 دی 1399کد مطلب : 79544زمان مطالعه : 1 دقیقه
پژمان جمشیدی در سومین قسمت از برنامه همرفیق به همراه بهترین رفیقش مهمان شهاب حسینی خواهد شد.

پژمان جمشیدی سومین مهمان همرفیق

برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی برنامه ای اینترنتی است که هر هفته پنجشنبه با حضور یک مهمان از دنیای هنر پخش میشود.

دو قسمت از برنامه همرفیق در هفته های گذشته پخش شد و مورد استقبال زیادی از سوی مخاطبان قرار گرفت و سومین قسمت این برنامه، این هفته پنجشنبه 4 دی ماه با حضور پژمان جمشیدی پخش خواهد شد.

گفتگوی پژمان جمشیدی با شهاب حسینی در همرفیق

پژمان جمشیدی فوتبالیست سابق کشورمان و بازیگر پرکار این روزهای سینما و تلویزیون به عنوان سومین مهمان روی صندلی برنامه همرفیق مینشیند و به گفتگو با شهاب حسینی خواهد پرداخت.

پژمان جمشیدی و شهاب حسینی

این هنرمند کشورمان به همراه بهترین رفیقش در این برنامه حضور خواهد یافت اما هنوز اسامی دوستان پژمان جمشیدی اعلام نشده است.

شهاب حسینی

نوید محمدزاده و هوتن شکیبا به عنوان اولین و دومین مهمان برنامه همرفیق در این برنامه حضور یافتند و وحید جلیلوند و بهرام افشاری به عنوان بهترین دوستان این دو بازیگر آنها را در همرفیق همراهی کردند.

نوید محمدزاده و وحید جلیلوند

سروش صحت بازیگر، نویسنده و کارگردان کشورمان نویسندگی برنامه همرفیق را برعهده دارد و همرفیق اتفاقی متفاوت در کارنامه هنری شهاب حسینی و سروش صحت است که تابحال با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شده است.

هوتن شکیبا و بهرام افشاری

پژمان جمشیدی مهمان این هفته شهاب حسینی در همرفیق

4.348
این مطلب مفید بود ؟417
منبع : عکاس: مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی