هوتن شکیبا در همرفیق

هوتن شکیبا با کدام رفیقش به همرفیق می آید؟

تاریخ انتشار : 27 آذر 1399کد مطلب : 79458زمان مطالعه : 2 دقیقه
شهاب حسینی در دومین قسمت برنامه همرفیق امشب میزبان هوتن شکیبا بازیگر لیسانسه ها است و این بازیگر جوان به همراه بهترین رفیقش به همرفیق می آید.

دومین قسمت برنامه همرفیق با هوتن شکیبا

برنامه همرفیق به کارگردانی و اجرای شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی برنامه ای اینترنتی است که دومین قسمت آن امشب 27 آذرماه پخش میشود.

شهاب حسینی در دومین قسمت از برنامه همرفیق امشب میزبان هوتن شکیبا بازیگر جوان سینما و تلویزیون خواهد بود و گفتگوی جذابی را با حضور او در این برنامه رقم خواهد زد.

کدام هنرمند به همراه هوتن شکیبا به همرفیق می آید

هوتن شکیبا بازیگری که با بازی در نقش حبیب سریال لیسانسه ها در میان مردم به شهرت رسید به عنوان دومین میهمان همرفیق روبروی شهاب حسینی می نشیند و به گفتگو با او خواهد پرداخت.

هوتن شکیبا و شهاب حسینی

طبق رسم خاص این برنامه مهمان ویژه با یکی از بهترین دوستانش در این برنامه حاضر میشود و باید منتظر ماند و دید هوتن شکیبا از کدام رفیقش برای حضور در همرفیق دعوت کرده است.

بهرام افشاری، سروش صحت، محمد بحرانی و کاظم سیاحی چهار رفیق هوتن شکیبا هستند که او در برنامه امشب همرفیق به همراه یکی از این چهره ها حاضر میشود.

هوتن شکیبا

سروش صحت کارگردان سرشناس کشورمان است که هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها با او همکاری کرد و کاظم سیاحی یکی از بازیگران این سریال بود که رابطه خوبی میان او و هوتن شکیبا برقرار است.

بهرام افشاری بهتاش سریال پایتخت یکی دیگر از دوستان صمیمی هوتن شکیبا است و محمد بحرانی هم از صداپیشگان و بازیگران کشورمان است که هوتن شکیبا و محمد بحرانی در مجموعه کلاه قرمزی در کنار هم حضور داشتند.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا متولد 24 خرداد 1363 است و بازیگری را از سال 81 آغاز کرد و در اولین تجربه بازیگری در یک سریال تلویزیونی در سریال لیسانسه ها مقابل دوربین رفت و ایفاگر نقش حبیب در این سریال شد.

بازی در نقش حبیب در سریال لیسانسه ها با شخصیت خاصی که داشت و هوتن شکیبا به خوبی توانست آن را در معرض نمایش بگذارد از این بازیگر جوان چهره ماندگاری در قاب تلویزیون ساخت که بعد از تجربه های متعدد در سینما هنوز هم بسیاری از مردم او را با عنوان حبیب در سریال لیسانسه ها می شناسند.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا یکی دیگر از نقش های ماندگارش را در فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار ایفا کرد و بازیگر نقش عبدالحمید ریگی در این فیلم بود و برای بازی در این نقش سیمرغ بلورین جشنوراه فجر را از آن خود کرد.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا با بهترین رفیقش امشب به همرفیق می آید

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : [عکس] محبوبه حاتمی / امید صالحی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی