اندازه گیری ضربان قلب
اگر چک کردن روزانه وضعیت جسمانی برای شما اهمیت دارد، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی و دقیق اندازه گیری “ضربان قلب” اندرویدی آشنا خواهید شد.

برنامه اندازه گیری ضربان قلب اندروید

زندگی روزمره و پر دغدغه امروزی گاها بقدری پیچیده می شود که شاید اتفاقاتی رخ دهد و مهم ترین شاخصه زندگی، سلامت را فراموش کنیم و بصورت ناگهانی وارد بحرانی شویم که یقینا برای هر یک از ما اتفاقی خوشایند نخواهد بود و چیزی ارزش سلامتی ما را نخواهد داشت. از این رو شاید در طول روز بنابر دلایل مختلف احساس کنید که وضعیت جسمانی شما نیاز به مراقبت دارد و شاید استرس و میزان اضطراب شما نسبت به چند وقت اخیر بیشتر شده است.

با این وجود اگر به دنبال برنامه ای برای چک کردن سلامت قلب خود هستید، نیاز به خرید دستگاه های چند میلیون تومانی نیست چرا که برنامه اندازه گیری ضربان قلب برای گوشی های هوشمند ارائه شده است و توانایی اندازه گیری دقیق ضربان قلب را دارند. اما وقتی حرف از یک برنامه کاربردی زده می شود، ده ها برنامه دیگر نیز وجود دارند که می توانند در این زمینه ادعا برتری کنند.

ضربان قلب

به همین دلیل ما در بخش تکنولوزی نمناک قصد داریم شما را با برنامه کاربردی اندازه گیری ضربان قلب اندرویدی آشنا سازیم که در ادامه این گزارش با قابلیت ها و لینک دانلود این برنامه آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

برنامه اندازه گیری ضربان قلب heart rate monitor

وقتی در فروشگاه های مختلف اپ های اندرویدی به دنبال برنامه یک برنامه می گردید، طبیعتا با ده ها برنامه مختلف روبرو خواهید شد که قدرت انتخاب را می توانند کاهش دهند و شما باید هر یک از این برنامه ها را نصب کنید و در صورت عدم کارکرد، اقدام به حذف آن کنید و در نهایت به سراغ برنامه/برنامه های بعدی بروید که شاید باز هم قادر به پیدا کردن برنامه مناسب خود نباشید.

ضربان قلب

اما ما برنامه ای به نام "heart rate monitor" را بصورت کامل تست کرده ایم و قدرت آنرا در اندازه گیری ضربان قلب سنجیده ایم و شما می توانید به آسانی به این برنامه دسترسی پیدا کنید. با این وجود در ابتدا باید برنامه ذکر شده را از لینک زیر دانلود کنید و سپس وارد آن شوید. بعد از وارد شدن به برنامه با صفحه ای روبرو خواهید شد که باید انگشت خود را بر روی دوربین و چراغ فلش گوشی قرار دهید تا ضربان قلب شما شروع به اندازه گیری شود که دقت این برنامه بسیار بالاست.

توجه : ضربان قلب نرمال برای بزرگسالان از 60 تا 100 bpm می باشد که در این برنامه نیز برحسیب bpm است که با وجود افزایش استرس و اضطراب امکان افزایش ضرب قلب وجود دارد.

قابلیت های برنامه heart rate monitor

  • دقت بالا در اندازه گیری ضربان قلب
  • طراحی بسیار ساده و کاربردی
  • پشتیبانی از برنامه گوگل فیت
  • تخمین کالری سوخته شده در هر ساعت
  • عدم نیاز به سخت افزار خاص
  • پشتیبانی از گوشی های اندرویدی
  • برنامه کاملا رایگان و بدون نیاز به هزینه

برنامه اندرویدی اندازه گیری ضربان قلب

3.734
این مطلب مفید بود ؟259
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند گوشی
وبگردی