ماه عسل طولانی

ماه عسل حسرت برانگیز زوج والیبالیست

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1400کد مطلب : 85765زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بهترین حالت ممکن، ماه عسل میتواند 1 هفته یا کمی بیشتر ادامه داشته باشد اما برای یک زن و شوهر والیبالیست، این عدد رویایی و باورنکردنی شد.

طولانی ترین ماه عسل دنیا که ده سال طول کشید

اکثر کسانی که به تازگی با یکدیگر ازدواج کرده اند، بی صبرانه منتظر ماه‌ عسل شان هستند تا بتوانند رویایی ترین خاطرات را به ثبت برسانند؛ بنابراین برای آن برنامه‌ ریزی می‌ کنند اما در این قسمت از نمناک قصد داریم؛ زوجی به نام مایک و آنا هوارد را به شما معرفی کنیم که سفر رویایی ماه عسل شان 10 سال به طول انجامید.

این زوج خوش سفر هر بار که به هر جای جدیدی می رفتند؛ می گفتند که چه می شود چند هفته دیگر هم ماه عسل را طول بدهیم یا چند ماه بیشتر بمانیم. آن ها در مصاحبه‌ های مختلف گفته اند که:ما یک نقشه داشتیم و طبق آن مناطق دیدنی را پیدا می کردیم و از هر جایی که خوشمان می آمد، حدود سه هفته می‌ ماندیم و داخل نقشه علامت می زدیم؛ تا جایی که خود نقشه دیگر جایی برای علامت زدن نداشت.

بعد از این که حدود یک سال از ماه عسل مان گذشت، متوجه شدیم که در این دوران هرگز متوقف نشدیم و مدام در حال گشت و گذار بودیم. سفر ما به 63 کشور انجام شده بود و روز های زیادی را پشت سر گذاشته بودیم. در طول سفر از 50 ایالت آمریکا بازدید کردیم و از هتل های لوکس و مناطق مختلفی بازدید داشتیم که همه آنها ما را به هیجان در می آورد.

در طول این مسیر با فرهنگ های مختلفی آشنا شدیم و درس های زیادی یاد گرفتیم و همچنین آموزش دیدیم که چگونه پول خود را پس انداز و مدیریت کنیم تا بتوانیم به هر جایی که می خواهیم برویم.

ماه عسل حسرت برانگیز

این دو نفر قبل از ازدواج هر دو در تیم والیبال فعالیت می‌ کردند و به عنوان یک همکار در کنار هم بودند اما بعداً متوجه شدند که وجه اشتراک زیادی با یکدیگر دارند. همین باعث شد که تصمیم به ازدواج بگیرند که این وجه اشتراک را از طولانی شدن ماه عسل هم می توانید بفهمید که هردو از انجام این کار راضی بودند.

خوشبختانه زمان طولانی که در ماه عسل سپری کردند، هم توسط دیگران قابل قبول بود و خانواده از این رفتار آن ها حمایت کردند. در واقع طبق گفته خودشان خانواده به ما رضایت دادند که ما را به بازدید از جهان بفرستند.

آنها بر این عقیده هستند که در طول این ده سال سفری که انجام داده‌ اند، مهارت های بسیار جدید و درس های بیشماری یاد گرفتند که یکی از معنادار ترین آن ها؛ این است که راه های زیادی برای زندگی کردن و شاد بودن و پیدا کردن موفقیت وجود دارد، زیرا شما زمانی که به کشور های مختلف سفر می کنید، چیز هایی را می بینید که هرگز تصورش را هم نمی کردید و همین باعث می شود که با فرهنگ ها و معنی واقعی انسانیت بیشتر آشنا شوید. از طرفی نمی دانید که دقیقاً مرحله بعدی چیست و چه چیزی پیش روی تان خواهد بود.

اما مهم ترین نکته ای که این دو نفر در طول 10 سال سفر داشتند، این بود که هر کدام قدم به قدم این ماجراجویی را دنبال می‌ کردند و پا به هرجای جدیدی که می گذاشتند، سعی می کردند تا در کنار یکدیگر چیز های تازه ای را کشف کنند و با هم همراه باشند.

آن ها به علایق یکدیگر توجه می‌ کردند اما بخش مهمی از سفرشان نحوه بودجه بندی و مدیریت امور مالی بود و یاد گرفته بودند که نوع جدیدی از زندگی را تجربه کنند و از طریق وبلاگ، کتاب و اقدامات دیگر در طول مسیر پول در می آوردند و به خودشان قول داده بودند که در طول روز؛ بیشتر از 50 دلار خرج نکنند و همین باعث شده بود که از لحاظ مالی دچار مشکل نشوند.

آن ها عقیده داشتند که شما در طول سفر می توانید چیز های جدیدی را تجربه کنید، بدون این که پولی بپردازید.‌ به عنوان مثال تا سوپرمارکت پیاده راه بروید و در طول مسیر افراد را ببینید یا اگر می خواهید با چیز های تازه آشنا شوید، به پارک بروید، مردم را مشاهده کنید، با آن ها صحبت کنید و در مورد فرهنگ شان؛ چیز های مختلفی یاد بگیرید که انجام این کار هیچ هزینه ای نخواهد داشت.

ماه عسل حسرت برانگیز زوج والیبالیست

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی