بازسازی عشق

راه بازسازی عشق و دوباره علاقه مند کردن همسر

کد مطلب : 84579تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر حس می کنید در زندگی مشترک تان عشق از بین رفته و رابطه سردی دارید می توانید با راهکارهای مناسب همسرتان را دوباره به خودتان علاقه مند کنید.

بازسازی عشق و علاقه مند کردن دوباره همسر

کمبود عشق از طرف همسر معمولاً به یک باره اتفاق نمی افتد. عشق معمولاً به تدریج کمرنگ می شود. در نتیجه برای شروع دوباره و حرارت بیشتر، باید تلاش کنید. برای این که بتوانید همسرتان را دوباره به خودتان علاقه مند کنید، راهکار های این قسمت از خانواده پلاس نمناک را مد نظر قرار دهید.

پذیرش بی قید و شرط

بی قید و شرط او را بپذیرید و سعی کنید که نیازهایش را انجام دهید. شما فقط یک شریک و همسر در زندگی دارید. پس نباید او را ناامید کنید و به احساساتش ضربه بزنید. از طرفی او را همان گونه که هست بپذیرید و دوستش داشته باشید.

بازسازی عشق

 

به او عشق بدهید

سعی کنید که او احساس خواسته شدن، مهم بودن و خاص بودن داشته باشد و کاری انجام دهید که احساس کند شما می خواهید فقط با او باشید. هنگامی که در کنارش هستید، گوشی موبایل را کنار بگذارید و توجه و حواس تان را به او بدهید.

از او تعریف کنید

اکثر خانم ها می خواهند که همسرشان آن ها را جذاب بدانند. پس سعی کنید که همیشه از ظاهر، لباس، خانه، شغل یا حتی امور خانه داری و مادری او تعریف کنید. فقط مراقب باشید که بیش از حد زیاده روی نکنید یا چیز غیر واقعی را نگویید. فقط جنبه های مثبت او را ببینید و به زبان بیاورید.

بازسازی رابطه عشقی

با او صحبت کنید

برخلاف آقایان، یکی از مهم ترین توقعاتی که خانم ها از همسرشان دارند، این است که همسرشان با آن ها صحبت کند. البته قرار نیست او را نصیحت کنید، بلکه مانند دوست و شخصی که در کنارش است با او همدردی می کند و احساساتش را می فهمد، با او مکالمه برقرار کنید، به تمام حرف هایش گوش دهید و بعد صحبت کنید. اگر از شما گله و شکایتی داشت به یکباره جبهه نگیرید و برایش توضیح دهید.

تداوم داشته باشید

انجام این کار ها به صورت متداوم یکی از سخت ترین چیزها برای ما است اما باید سعی کنید که دوباره و دوباره همسرتان را دوست داشته باشید، تلاش خود را افزایش دهید و در عشق خود ثابت و پابرجا باقی بمانید تا زندگی شما دوام داشته باشد.

راه بازسازی عشق و دوباره علاقه مند کردن همسر

4.2113
این مطلب مفید بود ؟9419
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
3 نظر به ثبت رسیده است
امیرعلی1400-08-21
والا من همش رو قبلا تست کردم ، اما همسرم هیچ تغیر رفتاری نمیده ! واقعا نمیتونم مشکل رو پیدا کنم
20
شهریار1400-08-22
دوست عزیز به نظر من شما حتما باید پیش مشاور یا روانشناس بروید
احتمال میدم یا همسرتون از شما موردی یا رفتاری دیده که دل سرد شده
یا این که افسرده است
50
ماسال1400-08-22
بله درسته
20
وبگردی