دلتنگ كردن مردان
اگر دوست دارید همسرتان همیشه به شما فکر کند و دلتنگ شما شود ما برای شما ترفند هایی برای وابسته شدن همسرتان آماده کرده ایم.

راه دلتنگ کردن مردان برای دلتنگ شدن شوهر

زنان دوست دارند همسرشان همیشه به آن‌ها فکر کند. وقتی شوهر به دلایلی مانند مسافرت یا کار از کنار همسرش دور می‌شود، همسرش خوشحال می‌شود که نشانه‌های دلتنگی در رفتار مردش را مشاهده کند. در پاسخ به سوال مردان دلتنگ چه زنانی می شوند، باید بگوییم که این کار آسان نیست، اما قابل انجام است. برای دلتنگ کردن همسرتان، باید روش‌های کارآمدی را بیابید و آن‌ها را در زندگی مشترکتان به کار ببرید. بهترین و کاربردی‌ترین راه‌ها شامل مواردی است که در این بخش از همسرداری و سبک زندگی نمناک خواهید خواند.

بیش از حد از خود وابستگی نشان ندهید

درست است که ابراز عشق به همسر یکی از بهترین راه و روش های ایجاد دلتنگی در مردان است، اما اگر این ابراز علاقه و وابستگی بیش از حد باشد ممکن است کار را خراب کنید. هیچ مردی وابسته همسری نمیشود که خود را بیش از حد وابسته او نشان میدهد؛ شوهرتان دوست دارد در شما عزت نفس و استقلال را مشاهده کند تا اینگونه بیشتر از بودن در کنارتان لذت ببرد.

وابستگی

گاهی دور از دسترس باشید

اینکه همیشه کنار همسرتان بوده و از کنارش جم نخورید کار درستی نیست. گاهی دوری کوتاه مدت و البته در حد معقول که آسیبی به زندگی مشترکتان وارد نکند، میتواند در دلتنگ شدن شوهرتان اثر مثبت داشته باشد. در نبود شما او لذت بودن در کنارتان را بیشتر حس کرده و به این بودن احساس نیاز خواهد کرد.

غز نزنید

این مورد مهم را در اکثر مطالب مرتبط به روابط زن و شوهر در نمناک گفته ایم؛ با جدیت این مسئله را در زندگی خود عملی کنید و برای عاشق کردن شوهر و وابسته نگاه داشتن او، بطور کامل عادت آزار دهنده غر زدن را ترک کنید.

حس اسارت به همسرتان ندهید

کاملا متوجه منظورمان هستید و میدانید که چگونه یک زن شوهر خود را اسیر میکند و با سلب آزادی های طبیعی او در زندگی، رابطه را به تیرگی می کشاند. برای آنکه تبدیل به مهمترین فرد زندگی همسرتان شوید، به شدت توصیه می کنیم از عادت کنترل بیش از حد و هر کاری که او را به حس اسارت در زندگی می کشاند، دور بمانید تا اینگونه او را همیشه دلتنگ و شیفته خود سازید.

چند ترفند ساده برای دلتنگ و دیوانه کردن همسر

علاوه بر آنچه گفته شد، چند ترفند دیگر برای دلتنگ کردن مردان و ایجاد حس نیاز دیوانه وار همسرتان به شما وجود دارد که خلاصه وار برایتان لیست شده است.

زوج

تماس‌های تلفنی عاشقانه

در تماس‌های تلفنی، احساسات عاشقانه خود را به او منتقل کنید. از کلماتی استفاده کنید که او را از همه جاها تمایز دهد و نشان دهنده اهمیت ویژه‌ای که برای شما دارد باشد.

یادداشت‌های سوپرایزی

با یک یادداشت خاص و دلنشین او را سوپرایز کنید. یادداشت‌هایی که احساسات و اهمیت خودتان را نسبت به او نشان دهند، می‌توانند روحیه و ارتباط شما را تقویت کنند.

ارتباط منحصر به فرد

در برقراری ارتباط از راه دور، از روش‌هایی که منحصر به فرد و قابل مقایسه باشند، استفاده کنید. این می‌تواند از ارسال پیام‌های تصویری تا شوخی‌های شخصی باشد.

بدون شکایت، بی‌سرزنش باشید

به جای شکایت و سرزنش از دوری همسرتان، او را بی‌سرزنش بپذیرید. بیان احساساتتان درباره او به نحوی است که او احساس کند شما درک می‌کنید و با احترام به وضعیتش نگاه می‌کنید.

فرصت دلتنگی

بگذارید شوهرتان در مدت‌های دوری به خودش فرصت دلتنگی را بدهید. این امر می‌تواند او را به ارتباطی عمیق‌تر با شما ترغیب کند.

دلتنگی

مرور خاطرات

به یادآوری خاطرات خوش‌ مشترک با هم بپردازید. این به شما کمک می‌کند ارتباط قوی‌تری با هم داشته باشید.

تعریف و تمجید

مردان عاشق تعریف و تمجید هستند پس برای دلتنگ و دیوانه کردن مرد زندگی تان، به جای انتقاد، او را ستایش کنید و نشان دهید که چقدر ارزشمند و مهم برای شماست.

مدیریت ناراحتی‌ها

به شوهرتان اجازه دهید درباره ناراحتی‌ها و مشکلاتش با شما صحبت کند. این نشان می‌دهد که شما برای حل مشکلاتش اهمیت قائل هستید.

راز دلتنگ کردن شوهر ؛ مرد زندگیتو وابسته خودت کن

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن /ن.ح
وبگردی