درباره شوهر
پی بردن به افکار مردان کار بسیار سختی است زیرا مردان بعد های شخصیتی پنهان زیادی دارند برای پی بردن به آنها باید نکاتی را بدانید.

اسرار پنهان زندگی مردان و درون افکار آنها

شاید سال های زیادی از ازدواج شما گذشته باشد؛ اما همچنان به درون مردان پی نبرده باشید. مقاله ای که در اختیارتان قرار می دهیم؛ حاصل مصاحبه با بیش از 1500 مرد می باشد که در مورد زندگی درونی آن ها سوالاتی پرسیده شده و قصد داریم که در این قسمت از خانواده پلاس نمناک سوء تفاهم ها را برطرف کرده و راجع به افکار مردان بیشتر توضیح دهیم.

عشق کافی نیست

عشق آن چیزی است که به آن نیاز دارید و ما خانم ها عشق را همه آن چیزی می‌دانیم که باید در زندگی وجود داشته باشد؛ اما مردان این گونه نیستند.‌ طبق نظرسنجی هایی که از مرد ها انجام شده است، حس اعتماد، تعریف، تمجید و تحسین به اندازه عشق ضروری است و اهمیت دارد.

عشق

احترام بسیار مهم است

خیلی از شما به عنوان همسر و زنِ زندگی به مرد خود احترام نمی گذارید و دل تان می خواهد که او شما را دوست داشته باشد؛ اما زمانی که احترام نگذارید، یعنی نیاز اصلی او را نادیده گرفته اید‌.

رابطه جنسی همه چیز را تغییر می دهد

دومین نیاز مرد بعد از احترام؛ نیاز جنسی است‌. مردان بیشتر از زنان نیاز جنسی دارند؛ اما خانم ها این موضوع را درک نمی کنند‌. در واقع مرد ها با برطرف کردن نیاز جنسیِ خود از لحاظ روحی روانی هم آرامش پیدا می کنند‌.

تفاوت ها باید پذیرفته شوند

برای این که با همسر خود ارتباط خوبی برقرار کنید، باید تفاوت ها را درک کرده و در نتیجه با فهمِ این تفاوت‌ ها و جلوگیری از مقایسه نکردن، به آن ها اعتماد بنفس می دهید که اینگونه خودتان هم از زندگی بیشتر لذت خواهید برد‌.

فقط یه زن باسیاست، این چیزها رو درباره شوهرش میدونه

4.433
این مطلب مفید بود ؟294
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی