اینستاگرام تجاری
اگر قصد ایجاد حساب یا فروشگاه تجاری در بستر اینستاگرام دارید، در این گزارش با نحوه ساخت اکانت “اینستاگرام تجاری” (instagram business account) آشنا خواهید شد.

چگونه در اینستاگرام پیج تجاری بسازیم؟

اینستاگرام تجاری، یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام می باشد که عموم کاربران این شبکه اجتماعی می توانند از این قابلیت خیلی ساده و آسان استفاده نمایند. بدون شک تفاوت هایی بین صفحات اینستاگرام تجاری و صفحات اینستاگرام عادی وجود دارد که در مسیر موفقیت شما تاثیر خواهند گذاشت و این تفاوت نیز برای هر یک از ما قابل درک خواهد بود.

اینستاگرام تجاری

برای مثال از مهم ترین قابلیت های اینستاگرام تجاری می توان به مواردی اعم از دسترسی شما به اینسایت (Insight) اینستاگرام، ایجاد پست های تبلیغاتی لینک شده به فروشگاه، اضافه شدن دکمه Contact و... اشاره کرد. با این وجود اگر شما تصمیم به ایجاد حساب تجاری اینستاگرام دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه ساخت اینستاگرام تجاری (instagram business) بصورت قدم به قدم آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول وارد برنامه اینستاگرام و سپس پروفایل خود شوید. از قسمت بالا گزینه 3 خط افقی را انتخاب کنید.

اکانت اینستاگرام تجاری

قدم دوم؛ گزینه Settings را انتهای صفحه انتخاب کنید.

اینستاگرام تجاری

قدم سوم؛ در این بخش گزینه Account را همانند تصویر ذیل انتخاب کنید.

حساب اینستاگرام تجاری

قدم چهارم؛ گزینه Switch to professional account را از انتهای صفحه انتخاب کنید.

اینستاگرام تجاری

قدم پنجم؛ در این بخش برای آشنایی بیشتر با اینستاگرام تجاری، برخی صفحات را باید پشت سر بگذارید که آخرین صفحه، مهم ترین بخش در این آموزش می باشد. از این رو 3 بخش اول را مطالعه کنید و با کلید Continue به صفحات بعدی منتقل شوید.

اکانت اینستاگرام تجاری

قدم ششم؛ در این بخش شما باید از قسمت بالا دسته بندی تجارت خود را انتخاب و یا تایپ کنید. برای مثال پیجی که ما ساخته ایم، صرفا یک بلاگ ساده و روزمره می باشد که قابل تغییر می باشد. همچنین توجه داشته باشید که وقتی شما حساب تجاری میسازید، فیلد کاری و زمینه تجاری که در این بخش انتخاب کرده اید، در صفحه پروفایل شما نمایش داده خواهد شد. برای آنکه این لیبل نمایش داده نشود، می توانید گزینه زیرین دسته بندی را به حالت خاموش تغییر دهید.

ساخت اینستاگرام تجاری

هم اکنون حساب شما بصورت رسمی تبدیل به حساب اینستاگرام تجاری شده است و می توانید از قابلیت های مهم و اصلی آن در پیش برد مسیر موفقیت خود استفاده نمائید.

آموزش تصویری ساخت اینستاگرام تجاری (instagram business)

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی