علی صبوری
حضور فعال چهره های اینستاگرامی در دنیای سینما، تلویزیون و تئاتر سبب شد تا مروری بر این چهره ها داشته باشیم.

چهره های اینستاگرامی که بازیگر شدند

چهره های اینستاگرامی یا همان شاخ های مجازی از افراد شناخته شده این روزهای جامعه ما هستند که به دلیل گسترش استفاده از تکنولوژی به خوبی در میان علاقه مندان به این فضا شناخته شده اند.

یکی از اتفاقات قابل توجه این روزهای دنیای هنر حضور پررنگ چهره های اینستاگرامی در دنیای سینما، تلویزیون و تئاتر است که با واکنش های مختلفی از سوی اهالی سینما و تلویزیون همراه بوده است.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های اینستاگرامی به دنیای هنر راه یافتند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

این چهره های اینستاگرامی به دنیای هنر ورود کردند

محمد امین کریم پور چهره مشهور اینستاگرامی به تازگی مجوز کارگردانی یک فیلم سینمایی را دریافت کرد و همین موضوع بهانه ای شد تا مروری بر حضور چهره های اینستاگرامی در دنیای هنر داشته باشیم.

محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور یکی از به اصطلاح شاخ های اینستاگرامی است که چند سالی است به دنیای کارگردانی و بازیگری گرایش پیدا کرده است و اولین بار مردادماه سال 96 نمایش این سه تا گرامی را در تئاتر کارگردانی کرد.

این چهره اینستاگرامی فوق لیسانس بازیگری دارد و به تازگی مجوز ساخت فیلم حکم تجدیدنظر به تهیه کنندگی رضا میرکریمی را دریافت کرده است.

محمد امین کریم پور

علی صبوری

علی صبوری یکی دیگر از معروف ترین چهره های اینستاگرامی است که وارد دنیای بازیگری شده است.

رامبد جوان در برنامه خندوانه اولین بار پای علی صبوری را به تلویزیون باز کرد و این چهره مشهور اینستاگرامی توانست رتبه اول مسابقه استندآپ کمدی خندوانه را از آن خود کند و بعد از این تجربه موفق بازیگر سریال آخر خط علی مسعودی شد و نقش اصلی را در این فیلم بازی کرد و گفته میشود قراردادی 10 ساله در همکاری با تلویزیون دارد.

علی صبوری

سهیل مستجابیان

سهیل مستجابیان یکی دیگر از چهره های معروف اینستاگرام است که که به دنیای بازیگری راه یافته است اما تفاوت هایی میان او و دیگر شاخ های اینستاگرام وجود دارد.

این چهره جوان سابقه ای طولانی تر در دنیای بازیگری دارد و به گفته خودش به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت از 19 سالگی با تشکیل یک گروه تئاتر به دنیای هنر ورود کرد و برای بازی در نمایشی به نام اتو پیای مشکوک جایزه اول بازیگری استان را دریافت کرد و سال 87 برای بازی در نمایش بگرد تا بگردم در جشنواره دانشجویی جایزه دوم بازیگری کشور را به صورت مشترک با نوید محمدزاده دریافت کرد و در فیلم بی حسی موضعی مقابل دوربین رفت اما اغلب مردم او را با کارهای اینستاگرامی و ساخت دابسمش هایش می شناسند.

سهیل مستجابیان

جواد خواجوی

جواد خواجوی یکی دیگر از شاخ های مجازی است که به سمت بازیگری سوق پیدا کرده است. این چهره مشهور اینستاگرامی بازیگر تئاتر است و نوازندگی هم میکند اما دوبله های مشهدی شخصیت ها در اینستاگرام مهم ترین دلیل شهرت او است.

سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست ماه رمضان سال 99 روی آنتن رفت و جواد خواجوی به عنوان بازیگر در این سریال ایفای نقش کرد و پیش از آن هم در سریال محرمانه بازی کرده بود و در برنامه ام شو با مجید صالحی همکاری میکند.

جواد خواجوی

مجتبی شفیعی

مجتبی شفیعی یکی دیگر از چهره های معروف اینستاگرام است که به دنیای بازیگری راه یافته است. این چهره معروف اینستاگرام که با اخبار و ویدئوهای خنده دار زودنیوز مشهور شد از چهره های پرطرفدار در فضای مجازی است.

این چهره معروف اینستاگرام حضور در دنیای هنر را از حدود سال 89 آغاز کرد و با نمایش های زیادی روی صحنه رفت و آیتم های طنز برنامه رادیویی اینجا ایران است را اجرا میکرد و سریال قصه های تبیان اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون بود.

مجتبی شفیعی

چهره های مشهور اینستاگرامی که به سینما و تلویزیون آمدند

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی