فروشگاه خانومی
فروشگاه اینترنتی خانومی، در جریان جشنواره فروش ویژه ی کرم های ضدآفتاب برای اینکه مشتریان خود خرید راحت تری را داشته باشند دست به ابتکار جالبی زده است.

راهنمای ویدیویی خرید کرم ضد آفتاب قبل از خرید اینترنتی

فروشگاه اینترنتی خانومی، در جریان جشنواره فروش ویژه ی کرم های ضدآفتاب خود و در ابتکاری جالب، از تست این محصولات، ویدیو ساخته و در صفحه هر محصول منتشر کرده تا تجربه خرید فیزیکی و حضوری کرم ضدآفتاب را به خرید آنلاین آورد.برای شرکت در جشنواره ضد آفتاب های خانومی و مشاهده تست محصول ضد آفتاب ها کلیک کنید.

در طی این جشنواره ی فروش ویژه که توسط فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی خانومی و تا آخر مردادماه 99 برگزار می شود، تمامی کرم ها و محصولات ضدآفتاب با تخفیف ویژه و تا 40 درصد تخفیف عرضه می شوند تا در فصل تابستان امسال، افراد با قیمت بهتری بتوانند به محصولات اصلی از برندهای معتبر داخلی و خارجی دسترسی داشته باشند.

در این جشنواره ضد آفتاب های برندهای مطرحی مانند هیدرودرم (Hydroderm)، بایودرما (Bioderma)، الارو (Ellaro)، پریم (Prime)، اوسرین، سینره، ویشی، سان سیف (SunSafe)، آردن، شون، سی گل، مای و سایر برندهای معتبر، با ضمانت اصالت کالا در سایت خانومی عرضه شده است.

تجربه ی خرید حضوری ضدآفتاب در خرید آنلاین

معمولا خانم ها دوست دارند در زمان خرید ضدآفتاب، آن را تست کنند تا از هماهنگی آن با بافت پوست و رنگ آن اطمینان حاصل کنند. از طرفی میزان پوشش و انعکاس نور در آن هم برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. برای حل این مشکل، فروشگاه اینترنتی خانومی، یه عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی برندهای آرایشی و بهداشتی، دست به ابتکاری جالب زده و برای همه ی محصولات ضد آفتاب در سایت خود، یک ویدیوی تست محصول تهیه کرده است.

با این ویدیوها در کنار مشاهده نظرات و پیشنهادهای سایر افراد، می توان از تناسب رنگ و بافت یک ضدآفتاب با پوست اطمینان حاصل کرد و دغدغه ی نیاز به خرید حضوری را در این دوران کرونا که رفت وآمد به فروشگاه ها خطرناک است را رفع کرد.

چرا خرید ضدآفتاب خوب انقدر مهم است؟

اشعه مضر خورشید در تمام طول روز همراه ماست و در ساعت 10 صبح تا 4 عصر، نور خورشید بیشترین آسیب و تخریب را برای پوست دارد. بنابراین باید از پوست در برابر نفوذ اشعه فرابنفش حمایت کرد. جالب است بدانید که اشعه مخرب UVA حتی از شیشه عبور می کند و خود را به پوست می رساند.

برای در امان ماندن از نفوذ اشعه UV به پوست، قدرت ضد آفتاب را دست کم نگیرید. ضدآفتاب روی پوست مانند یک سد دفاعی از نفوذ اشعه UV به پوست جلوگیری می کند و  به این ترتیب پوست از آسیب های مخرب اشعه UV در امان می ماند. استفاده از ضد آفتاب را می توان به مثابه بیمه پوست دانست.

متأسفانه سرطان پوست علاوه بر اینکه یکی از شایع ترین سرطان ها در جهان است، در صورت ابتلا امکان مرگ ومیر دارد. تحقیقات سال 2019 نشان می دهد که روزانه 20 آمریکایی در اثر ابتلا به ملانوما که نوعی سرطان پوست است، فوت می شوند.
خوشبختانه خرید و استفاده از کرم ضد آفتاب خوب، درصد خطر ابتلا به سرطان پوست را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و در نتیجه به نوعی بیمه کردن پوست در آینده است. کرم یا اسپری ضد آفتاب را باید در بین اقلام ضروری مراقبت پوست قرار دارد. پوست همان قدر که به یک مرطوب کننده خوب نیاز دارد، به همان اندازه به یک ضد آفتاب مناسب و با کیفیت نیز نیازمند است.

چگونه می توان در جشنواره ضدآفتاب خانومی شرکت کرد؟

تخفیف ویژه ضد آفتاب های فروشگاه خانومی فرصت خوبی است که با خرید یک ضد آفتاب خوب، از پوست خود در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت کنیم.
اگر قصد استفاده از این فرصت و خرید با تخفیف ویژه از برندهای معتبر ضدآفتاب را دارید می توانید به وب سایت خانومی به آدرس https://www.khanoumi.com مراجعه و به سادگی و از هر جای ایران خرید خود را ثبت کنید.

راهنمای ویدیویی خرید کرم ضد آفتاب قبل از خرید اینترنتی

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی