ماهسون

خانمی که تماشاگر خاص کنسرت ماهسون شد + عکس

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1401کد مطلب : 88423زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنسرت جدید ماهسون، خواننده معروف ترکیه ای یک تماشاگر و مخاطب خاص داشت؛ تماشاگری که ماهسون را مجبور به نزدیک شدن به جمعیت کرد.

اجرای زیبا و احساسی ماهسون برای یک مادر در کنسرتش

ماهسون قرمزی گل (Mahsun Kırmızıgül) خواننده، بازیگر و کارگردان کردتبار ترکیه ای که محبوبیت فراوانی در نزد هم وطنان خود و حتی مردم کشورما دارد، به تازگی با برگزاری یک کنسرت باشکوه طرفدارانش را هیجان زده کرد. ویدیویی زیبا و احساسی بخشی از این کنسرت به سرعت در فضای مجازی ویرال شده است که در آن این خواننده خوش صدای ترک به صورت اختصاصی آهنگ زیبای annem annem را برای یک مادر در کنسرتش اجرا می کند.

کنسرت ماهسون

مختصر بیوگرافی ماهسون قرمزی‌گل، خواننده ترکیه ای

ماهسون قرمزی گل خواننده و کارگردان با نام اصلی عبدالله بازنجیر26 مارس 1969 در روستای وزیر شهر دیاربکر ترکیه بدنیا آمد و سه برادر ناتنی از مادرش دارد. او ابتدا در مجالس عروسی خوانندگی می کرد.

بعد از یکسال صدای او که توسط یک راننده خوش ذوق روی کاست ضبط شده بود اتفاقی به گوش یک تهیه کننده موسیقی رسید و به این ترتیب مصطفی گونش ماهسون را به استانبول دعوت کرد و بعد از دو ماه اولین آلبوم او بنام «Buda Yeter» منتشر شد.

شهرت ماهسون با آلبوم نهم او بنام «از 12 آماده خواهم شد» شروع شد که قطعه اول آن (ببیم منیم) نه تنها در ترکیه بلکه در کشورهای عربی و همچنین ایران نیز بسیار معروف شد و برای موزیک ویدیو آن جایزه سال Kral Tv را گرفت.

کنسرت ماهسون

ازدواج، همسران و فرزندان ماهسون

ماهسون در 20 سالگی با دختری بنام «گلگم» ازدواج کرد که این ازدواج پس از مدتی و به دنیا آمدن فرزندش محمود به طلاق ختم شد.

او برای دومین بار سال 2015 با یک وکیل ترک تبار ساکن آمریکا بنام اجه بینای (Ece Binay) ازدواج کرد که ثمره این زندگی تنها یک دختر بنام لاوین می باشد که این ازدواج هم مدتی پیش به جدایی ختم شد.

از آلبوم‌های معروف ماهسون می‌توان عروس کوچک، گوش بده و زرد زرد را نام برد. اودر فیلم «زندگی حرام شد» به عنوان بازیگر جلوی دوربین رفت و فیلم فرشته سپید، خورشید را دیدم و... را کارگردانی کرده است.

خانمی که تماشاگر خاص کنسرت ماهسون شد + عکس

3.523
این مطلب مفید بود ؟167
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی