زنده شدن مرده
خانواده ی مردی که 7 سال پیش به خاک سپرده شده بود، شاهد صحنه ای بودند که برایشان باورکردنی نبود.

زنده شدن عجیب و جنجالی مردی که سالها پیش مرده بود

این اولین بار نیست که اخباری با موضوع زنده شدن مرده می خوانید، اما راز این مورد که در بخش سرگرمی نمناک می خوانید، متفاوت با اخبار مشابه است و از آدم ربایی خبر میدهد که سالها بعد فاش شد.

"جی شیانگ" در سن 59 سالگی به یکبار ناپدید شد تا اینکه پیگیری های خانواده اش و نیروهای پلیس و کشف جسدی رها شده در نهایت آنها را به این نتیجه رساند که "جی" از دنیا رفته است. جسد کشف شده دفن شد و خانواده برای "جی شیانگ" مراسم گرفتند در حالیکه او در جایی دورتر از محل زندگی اش زنده و در اسارت به سر می برد.

آدم ربایی

هفت سال پس از این ماجرا و دفن شدن جسدی که تصور می شود متعلق به اوست، "جی شیانگ" با وضعیتی نامناسب و جسمی ضعیف نزد خانواده اش بازگشت. همه از دیدن او شوکه شدند چراکه فکر میکردند سالها پیش او را از دست داده اند.

"جی" داستان را برای پلیس و خانواده اش تعریف کرد و آنها متوجه شدند که در همان زمانی که این پیرمرد مفقود شد، توسط افرادی ربوده و به عنوان کارگر به یک کوره آجرپزی فروخته شده بود. پس از مدتی، وقتی دیگر توان جسمی مناسب برای کار کردن در این کارخانه را نداشت، مسئولان کارخانه او را رها کردند تا نزد خانواده اش باز گردد.

زنده شدن مرده بعد 7 سال؛ راز شوم کوره آجرپزی فاش شد

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی