اسموتی انبه و موز
اسموتی انبه و موز از ترکیبات جالب و پرطرفدار در میان انواع شیک و اسموتی کافی شاپی با انبه است که آن را میتوان به عنوان یک اسموتی مقوی میل کرد.

اسموتی انبه و موز با بستنی کافی شاپی

اسموتی انبه و موز یک ترکیب سالم و مقوی می باشد که طعم بسیار دلپذیری دارد و به دو شکل متفاوت اسموتی انبه و موز بدون شیر و همینطور اسموتی انبه و موز با بستنی در این بخش از آموزش آشپزی نمناک ارائه شده است. این شیک خوشمزه با انبه و موز طرز تهیه آسان و راحتی دارد که می توانید برای کودکان و خانواده تان از آن استفاده کنید تا بدون نیاز به رفتن به کافی شاپ، این اسموتی انبه را در خانه سرو کنید؛ البته اسموتی انبه بدون بستنی را هم در مطلب بعدی آموزش خواهیم داد که سبک رژیمی این اسموتی و شیک محسوب می شود.

مواد لازم اسموتی انبه و موز بدون شیر

مواد لازممیزان لازم
انبه2 عدد
موز2 عدد
بستنی وانیلی1 پیمانه
آب لیمو1 قاشق غذا خوری

اسموتی انبه و موز

طرز تهیه اسموتی انبه و موز با بستنی

مرحله اول : 

برای تهیه اسموتی انبه بدون شیر ابتدا دو عدد انبه و 2 عدد موز را شسته و پوست بگیرید . در ادامه انبه را به صورت مربع مربع و موز را حلقه حلقه ببرید و درون فریزر قرار دهید تا کمی یخ بزند. 

مرحله دوم : 

موز و انبه یخ زده را درون مخلوط کن بریزید.

مرحله سوم : 

در این مرحله از طرز تهیه اسموتی انبه و موز، یک پیمانه بستنی وانیلی که به دمای محیط رسیده است را نیز به این مواد اضافه کنید. 

مرحله چهارم : 

حالا 1 قاشق غذا خوری لیمو تازه به اسموتی انبه و موز با بستنی خود اضافه کرده و مخلوط کن را روشن کنید. 

مرحله پنجم : 

پس از کمی مخلوط شدن مخلوط کن را خاموش کنید و با قاشق کمی مواد را زیر رو کنید تا همه مواد مخلوط شوند. مجدد مخلوط کن را روشن کنید و تا زمانی که یک مخلوط نرم و یکدست به شما بدهد ادمه دهید. اسموتی انبه و موز خوشمزه و مقوی شما حاضر است، نوش جان.

طرز تهیه اسموتی انبه و موز خوشمزه بدون شیر

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش آشپزخانه نمناک/ن /م.ح
وبگردی