میترا ابراهیمی

پست همسر جدید پیمان قاسم خانی درباره پسر بیمارش!!

تاریخ انتشار : 13 دی 1400کد مطلب : 85445تعداد نظرات : 7 نظر
میترا ابراهیمی، همسر دوم پیمان قاسم خانی صفحه شخصی اش را با تصویر و پیام متفاوتی بروز کرده و با واکنش های تندی روبرو شد.

نگرانی میترا ابراهیمی، همسر پیمان قاسم خانی برای گربه اش

پست ها و تصاویر منتشر شده در صفحه شخصی چهره ها، گاهی تبدیل به سوژه هایی می شوند که با واکنش های مختف کاربران همراه است. یکی از سوژه های واکنش برانگیز، پست هایی است مربوط به حیوانات خانگی این چهره ها که به تازگی در پیج اینستاگرام میترا ابراهیمی همسر دوم پیمان قاسم خانی هم مشابهش منتشر شد.

برخی از کاربران به کلماتی همچون پسرکم و... که داخل متن پیام همراه این تصویر، توسط همسر جدید پیمان قاسم خانی منتشر شده است واکنش نشان داده و از قرار معلوم به مذاقشان خوش نیامده است.

همسر پیمان ابراهیمی

فکر می کردم امروز پست می ذارم، لئو در حال شیمی درمانیه و لطفا براش دعا کنید اما حالا می نویسم که اوضاع اون قدر خراب بود که گفتن شیمی درمانی هم ریسکش بالاست …
این مدت باقی مانده را اجازه بدید با کیفیت بهتری زندگی کنه …
کیه که منو بشناسه و ندونه لئو برای من چه معنایی داره ! او که چند سال قبل منو از سوگ عزیز از دست رفته ام به زندگی برگردوند حالا داره از زندگی رو بر می گردونه ! حالا سرطانش جوری بدخیم و در حال تکثیر در بدن نازنینشه که من بیش از 48 ساعته که در بیداری دارم، ترس بزرگم رو کابوس می بینم.
مگه می شه؟
مگه می تونم باور کنم؟
حق ما این نبود پسرکم حق ما این نبود مهربون بی گناه من … حق نبود تو این همه اذیت بشی تو که جز مهربونی هیچی نیستی …

پ ن:مراجعین عزیزم من شرمنده ی شما هستم اما با این حجم غم و فشاری که رومه نمی تونم برای شما مفید باشم و فعلا از ادامه ی جلساتم عاجزم????

میترا ابراهیمی و ازدواجش با پیمان قاسم خانی

میترا ابراهیمی در اسفند 99 با پیمان قاسم خانی نویسنده، کارگردان و بازیگر ازدواج کرده است.

میترا ابراهیمی

میترا ابراهیمی متولد 2 اسفند سال 1369 دارای مدرک تحصیلی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان است و در چندین دوره‌ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه‌ی ساخت یک فیلم مستند به نام کامی، به تهیه کنندگی و سرمایه گزاری پیمان قاسم خانی را هم بر عهده دارد.
پیمان قاسم خانی متولد 30 دی 1344 است که تجربه یک زندگی زناشویی ناموفق با بهاره رهنما دارد که ثمره این زندگی دختری بنام پریا متولد 1376 است.

پست همسر جدید پیمان قاسم خانی درباره پسر بیمارش!!

2.887
این مطلب مفید بود ؟4938
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
7 نظر به ثبت رسیده است
مریم1400-10-13
این زن چقدر حال به هم زنه از بهاره هم بدتره
6835
کیان1400-10-13
چقدر چندش. کار اشرف مخلوقات به کجا رسیده که به سگ و گربه و... میگه دخترم پسرم ، درسته باید حیوونا رو دوست داشت و بهشون آزار نرسوند ولی دیگه نه درین حد
10136
Eli1400-10-13
وای ملوسی چه نازه
2974
افسانه1400-10-13
درست است که سگ با وفا و مهربان است ولی ای انسان که خودت را مدافع سر سخت حیوانات می دانی آیا درست است که حیوانی را از طبیعت و محیط واقعی زندگی و در جمع همنوعانش بودن دور کنی و فقط برای ارضای خواسته های خودت اسیر و زندانی در این چهار دیواری ها کنی؟ کم این حیوانات را آزار دهید شاید اگر این موجود بدبخت در محیط طبیعی زندگی می کرد بیمار نمی شد..
7922
فاطمه1400-10-13
حال بهم زن تر از این زن ندیدم....نمیدونم چطور ادعاش میشه که روان شناسه ....این خودش باید بره پیش روانشناس درمان بشه....وابستگی شدید به حیوان؟؟؟ آخه حیون چه میفهمه که میگی تو جز مهربونی هیچی نیستی؟؟ پسرکم؟؟؟؟ چه حرفهایی میزنند...در شآن بک انسان نیست این حرفها ....متاسفم برای انتخاب دومت پیمان
6930
محمد. م1400-10-14
شما اگر يكم از اين داستان اشرف مخلوقات و نظر كرده خدا از روى زمين جدا شى متوجه ميشى بقيه موجودات هم احساس دارن البته اگر اگر صلاح ميدونيد و اجازه ميديد.اتفاقا چند روزه اطراف محل زندگيمون يه نظر كرده ى ديگه خدا داره سم ميده به گربه ها امروز يه توله گربه اندازه يه كف دست پيدا كردم كه با سم مرده بود
162
طاها1401-05-12
حیوان خودش غریزی یاد گرفته چطور زندگی کنه انسان هم نباید اذیتش کنه حتی اسیر کردنش هم اذیت کردن حساب میشه مثل سنگ زدن و کشتن هست. هر وقت تیکه ای گوشت یا استخوان از غذات موند از دور براش پرت کن تا بخوره و بره . نه اینکه بغلش کنی صد تا بیماری به همنوع خودت انتقال بدی .
01
وبگردی