آهوی من مارال
سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده، سریال جدید نمایش خانگی است که در مرحله انتخاب بازیگران قرار دارد.

سریال آهوی من مارال در نمایش خانگی

سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی مشترک سعید خندق آبادی و بهروز خوش رزم سریال جدید نمایش خانگی است که در مرحله انتخاب بازیگران قرار دارد.

این سریال جدید نمایش خانگی روایتگر داستانی از دوره قاجار و ناصرالدین شاه است که با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین میرود.

داستان و بازیگران سریال آهوی من مارال

شبنم مقدمی بانوی هنرمند کشورمان جدیدترین بازیگری است که به این سریال نمایش خانگی پیوسته است و با دیگر چهره های این سریال همبازی است.

شبنم مقدمی

حسن معجونی بازیگر کشورمان در سریال آهوی من مارال ایفاگر نقش ناصرالدین شاه است و بازی در این سریال تاریخی تجربه ای متفاوت در کارنامه هنری این بازیگر است.

الهام کردا در این سریال ایفاگر نقش انیس الدوله سوگلی ناصرالدین شاه است.

داستان سریال آهوی من مارال

روایتی از دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه و ماجرای دلدادگی ناصرالدین شاه به دختری روستازاده در این سریال نمایش خانگی به تصویر کشیده میشود.

حسن معجونی

در خلاصه داستان آهوی من مارال آمده است:

ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران می شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده اش همه خان چوپان ...

الهام کردا

این سریال نمایش خانگی در دو فصل ساخته میشود و فصل اول 15 قسمت و فصل دوم در 25 قسمت مقابل دوربین خواهد رفت.

مهرداد غفارزاده

داستان و بازیگران سریال نمایش خانگی آهوی من مارال

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی