پسر نسرین مقانلو

پسر نسرین مقانلو تو کدوم فیلم بازی کرده؟

تاریخ انتشار : 10 مهر 1401کد مطلب : 88747زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحنه وایرال شده از پسر نسرین مقانلو مربوط به فیلمی است که نسرین مقانلو و پسرش ارشیا هر دو بازیگر آن فیلم بودند.

اولین همکاری نسرین مقانلو و پسرش در مورچه خوار

بعد از اعلام خبر فوت پسر جوان نسرین مقانلو بازیگر سریال ساعت شنی سکانسی از بازی خانم بازیگر و پسر مرحومش ارشیا در فضای مجازی منتشر شد. ارشیا خلیلیان فرزند اول نسرین مقانلو و کمال خلیلیان فوتبالیست معروف تجربه بازیگری را داشته است و در فیلم مورچه خوار با مادرش همکاری داشته که صحنه های وایرال شده از پسر نسرین مقانلو مربوط به این فیلم میباشد.

ارشیا خلیلیان

نقش ارشیا پسر نسرین مقانلو در مورچه خوار

ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو متولد 18 شهریور 1375 در آمریکا بود که به همراه برادرش آرین و پدرش در شهر دالاس آمریکا زندگی می کرد اما برای دیدار با مادر چندی قبل به ایران بازگشت و چند روز پیش به علت عارضه مغزی در گذشت.

پسر جوان نسرین مقانلو تجربه بازیگری و آهنگسازی نیز داشت و در فیلم موچه خوار برای اولین بار با مادرش همکاری نمود. نسرین مقانلو در مورچه خوار نقش آتش کبیری را ایفا می نمود و پسرش ارشیا نقش یک رپر را بر عهده داشت.

ارشیا خلیلیان به جز بازیگری و آهنگسازی یکی از بازیکنان حرفه ای فوتبال بود که علاقه و شباهتی هم به کریستین رونالدو داشت.

نسرین مقانلو و پسرش

نسرین مقانلو و پسرش ارشیا خلیلیان/ عکس از علیرضا لاجورد

فیلم مورچه خوار؛ تجربه همکاری مشترک بازیگر زن و پسرش

مورچه خوار فیلمی کمدی و خانوادگی به کارگردانی شاهد احمدلو و نویسندگی مهیار شاهرخی و تهیه کنندگی کیان باباییان است که به بررسی حقایق ناگفته فضای مجازی و زندگی پوشالی افراد مشهور و سلبریتی‌های اینستاگرامی می‌ پردازد.

نسرین مقانلو در مورچه خوار

بازیگران فیلم سینمایی مورچه خوار

نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، مارال فرجاد، لیندا کیانی، رضا شفیعی جم، نیما شاهرخ شاهی، شهین تسلیمی، ایمان اشراقی، سارا منجزی پور، خاطره حاتمی، مجید شهریاری، مجید علیزاده، علی اصغر طبسی، کسری شعبانی، پژواک ایمانی، ارشیا خلیلیان، حامد مصباحی، شهریار حیدری، شیما شهامتی و سمیرا فلاح بازیگران فیلم مورچه خوار را تشکیل میدهند.

پسر نسرین مقانلو تو کدوم فیلم بازی کرده؟

4.533
این مطلب مفید بود ؟303
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی