نوید محمد زاده
نوید محمدزاده بازیگر توانمند تئاتر و سینما را در ظاهری کاملا متفاوت و عجیب مشاهده میکنید که باعث شوکه شدن طرفدارانش شد.

کاهش وزن نوید محمدزاده در فیلم شب، داخلی، دیوار

پس از منتشر شدن فیلم «شب، داخلی، دیوار» سومین ساخته سینمایی وحید جلیلوند به شکل غیر مجاز در شبکه‌های اجتماعی، بازی نوید محمد زاده در نقش مردی نابینا به نام علی مورد تحسین بسیاری از مخاطبین قرار گرفت. در این فیلم شاهد بازی درخشان نوید محمد زاده هستیم که کاهش وزن او به درآوردن نقش کمک شایانی نموده و آقای بازیگر توانسته است با بدن خمیده و شکننده خود، به طور کامل حس نابینایی و انزوا را به مخاطب القا می‌کند. در ادامه صحبت های نوید محمدزاده درباره کاهش وزن عجیبش را می خوانید.

فیلم شب، داخلی، دیوار

تغییر ظاهر و وزن نوید محمدزاده در فیلم شب داخلی دیوار 

نوید محمدزاده بازیگر تئاتر و سینما در نخستین قسمت برنامه همرفیق حضور داشت و با شهاب حسینی در مورد کاهش وزن خود صحبت کرد و گفت:

من به خاطر فیلم شب، داخلی، دیوار وزن کم کردم، من وسط فیلمبرداری فیلم برادران جلیلوند که برادر خودم هم هستند، شروع وزنم 68 کیلو و نیم بود و در پایان فیلم به 53 رسیدم ولی فیلم آخرم 78 کیلو بودم.

نوید محمدزاده در همرفیق وحید جلیلوند را به عنوان رفیق خود در برنامه دعوت کرد و کت خود را که در جشنواره ونیز پوشیده بود، به عنوان هدیه به وحید جلیلوند تقدیم کرد.

نوید محمدزاده و شهاب حسینی

نوید محمدزاده و شهاب حسینی در برنامه همرفیق/عکس از آزاده امیرخان

نوید محمدزاده اهل کجاست؟

نوید محمدزاده در 17 فروردین‌ماه سال 1365 در استان تهران متولد شد اما اصالتاً اهل شهرستان مهران و کُرد است. این هنرمند کشورمان در خانواده‌ای پرجمعیت با 12 فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است.

همسر نوید محمدزاده کیست؟

او متاهل است و با فرشته حسینی بازیگر افغانی تبار متولد ایران ازدواج کرده است. این زوج سینمایی که در نوع لباس پوشیدن خود کمی خاص عمل می کنند، در سریال خانگی قورباغه با هم همبازی بوده اند.

همسر نوید محمدزاده

فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده

فیلم های نوید محمدزاده

نوید محمد زاده در فیلم های شاخصی چون شب، داخلی، دیوار، من عصبانی نیستم،سرخپوست، برادران لیلا، بدون تاریخ بدون امضا، متری شیش و نیم، ابد و یک روز، خشم و هیاهو، لانتوری، آکتور و... نقش آفرینی نموده است.

تغییر ظاهر شوکه کننده نوید محمدزاده + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : عکاس محبوبه حاتمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی