تناسب اندام

رفع دو تکه شدن شکم
آیا می دانید بهترین راه برای درمان دو تکه شدن شکم بعد از زایمان چیست؟ یک ورزش عالی وجود دارد که می تواند دو تکه شدن شکم بانوان را بعد از زایمان درمان کند.
افزایش متابولیسم

اینطوری موتور سوخت و ساز بدن را روشن کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کاهش وزن با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز چربی بدن به صورت طبیعی و بدون عوارض با استفاده از رژیم غذایی خاص و متفاوت امکان پذیر می باشد.
لیپوساکشن ویزر

مزایا و معایب پیکرتراشی به روش ویزرلیپو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لیپوساکشن ویزر یکی از روش های جراحی زیبایی پیکرتراشی بدن است که برای برداشتن چربی های اضافی بدن انجام می شود و مزایا و معایبی دارد که حتما باید قبل از انجام آن بدانید.
10 دقیقه تمرین شکم

برای آب کردن شکم فقط 10 دقیقه به من زمان بده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شکم یکی از مهم ترین اندام های بدن است که بزرگ بودن آن تناسب اندام را کاملا به هم می ریزد شما با روزی 10 دقیقه تمرین شکم می توانید شکمتان را کوچک کنید.
لاغری با ویتامین دی

لاغری و خوش اندامی با ویتامین D

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه افراد زیادی دچار کمبود ویتامین دی هستند که برای سلامت بدن بسیار مهم است. علاوه بر این، ویتامین D به کاهش وزن و تناسب اندام کمک می کند.
رفع مشکل چاقی

پیکرتراشی یا عمل پیکرتراشی چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در طول انجام پیکرتراشی بدن چربی ها و پوست اضافی از بدن بیمار خارج می شود. جراحی پیکرتراشی بدن اغلب مناسب افرادی است که بدن آن ها نسبت به رژیم غذایی و ورزش مقاوم شده باشد.
ورزش با موسیقی

تاثیر خارق العاده ی موسیقی هنگام ورزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگام هر نوع ورزشی گوش دادن به موسیقی را فراموش نکنید. موزیک ورزشی در طول تمرین در بهتر ورزش کردن و افزایش انرژی شما تاثیر فوق العاده ای دارد.
نفس عمیق لاغری

برای لاغری سریع کافیه اینجوری نفس بکشید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
این روزها همه به دنبال روش های آسان برای لاغری هستند شاید باورتان نشود ولی نفس عمیق کشیدن با تکنیک های خاص موجب کاهش وزن می شود.
لاغری بدون ورزش

برنامه غذایی لاغری بدون ورزش در 1 هفته!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای لاغری بدون ورزش و کاهش وزن سریع نیاز به توصیه های اصولی یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی دارید ، برنامه ای که ارائه شده لاغری در 7 روز را ثابت کرده است اما با مشورت پزشک.
زیبایی اندام

ورزش هایی مختص زیباسازی اندام و چهره زنان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانم ها برای رسیدن به زیبایی و تناسب اندام و سلامت بدن می توانید این حرکات ورزشی ساده را روزانه انجام دهید.
آب کردن شکم

معجون تضمینی برای آب کردن شکم و پهلو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در این بخش از سری مطالب تناسب اندام و لاغری به سراغ یک نوشیدنی سبز رنگ مخصوص آب کردن شکم و سوزاندن چربی های پهلو خواهیم رفت.
اصلاح فرم بدن

بدنی خوش فرم و خوش استایل در 7 شماره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به دلیل زیاد نشستن یا استفاده زیاد از تلفن همراه دچار بد فرمی بدن شده اید، نگران نباشید با انجام چند حرکت ورزشی ساده می توانید بدن خوش فرمی داشته باشید.
چاقی همسر

دوست دارید همسرتون لاغر شه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از چاق بودن همسرتان ناراضی هستید و مشکلاتی در زندگی دارید باید با راهکارهای مناسب او را تشویق و کمک کنید تا به تناسب اندام برسد.
چاقی در پاییز

راه چاق شدن در پاییز رو سد کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاییز از آن فصل هایی است که ممکن است شما را به سمت چاقی ببرد. با مطالعه این مطلب ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید از چاقی در فصل پاییز پیشگیری کنید.
ورزش بازو بانوان

ویژه ی خانم هایی که بازوهای خوش فرم میخوان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زنان با افزایش سن دچار شل شدن و افتادگی بازوها می شوند اما می توانند برای درمان این مشکل از تمرینات ورزشی در خانه استفاده کنند تا بازوهای خوش فرمی داشته باشند.