غذاهای ایرانی

خوشمزه شدن شله زرد
شله زرد به عنوان پیش غذا و یا نذری در برخی مناسبت های مذهبی پخت میشود و طعمی بی نظیر دارد. با رعایت چند ترفند در هنگام طبخ، شله زردی فوق‌العاده خواهید داشت.
کباب کوبیده

چیکار کنیم کباب کوبیده از سیخ نریزد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای پختن کباب کوبیده خوشمزه و حرفه ای نکات ریزی وجود دارد که در این مطلب راه های جلوگیری از ریختن کباب کوبیده از سیخ را آموزش می دهیم.
نکات جوجه کباب

نکات پخت جوجه کباب که حرفه ای ها می دانند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه جوجه کباب سفت نشود و مزه خوبی بگیرد باید یک سری نکات را به هنگام آماده‌سازی و پخت جوجه رعایت کنیم که در این بخش از نمناک به طور کامل بیان شده است.
کباب خانگی

کباب های خوشمزه خونگی واسه شکموها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تنوع بالای کباب یکی از اصلی ترین غذاهای سنتی ایران، نشان دهنده محبوبیت آن است. بسیاری از این کباب های خوشمزه را به راحتی میتوانید در منزل تهیه کنید.
آش خوشمزه

با این آش خوشمزه، دل مهمون ها رو ببرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آش جزء محبوب ترین غذاهای ایرانیان است. با شناخت معروف ترین و خوشمزه ترین آش های ایرانی میتوانید بهترین انتخاب را برای سرو آش در مهمانی داشته باشید.
ادویه آبگوشت

دیزی سراها چه ادویه ای تو آبگوشت می ریزن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آبگوشت یکی از غذاهای اصیل و پرطرفدار ایرانی است که طرز تهیه آن نکات خاصی دارد. مهم ترین نکته در خوشمزه شدن این غذا استفاده از ادویه های مناسب می باشد.
خورش های ایرانی

خورش های خوشمزه واسه مهمونی های عید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با آغاز سال نو، دید و بازدیدها و مهمانی های عید نوروز هم شروع می شوند. کدبانوهای ایرانی این خورشت های خوشمزه و مجلسی را برای مهمانی هایشان انتخاب می کنند.
خوشمزه شدن کوکو سبزی

راز خانم هایی که کوکو سبزی هاشون حرف نداره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کوکو سبزی یک غذای تقریبا کامل و پر طرفدار است که طرز تهیه بسیار آسانی دارد. اگر میخواهید طعم کوکو سبزیتان به یاد ماندنی شود باید نکاتی را رعایت کنید.
آش خوشمزه

آش هایی که شب عید خیلی می‌چسبه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آش ها از غذا های محبوب ایرانی هستند و در هر استان به صورت متفاوتی طبخ میشوند. آش های معروفی هستند که شب عید در سفره خانواده های ایرانی قرار میگیرند.
خوشمزه شدن فسنجان

راز خوشمزه ترین خورش فسنجون دنیا لو رفت

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
خورشت فسنجان یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین خورشت های ایرانی است اما خوشمزه شدن آن رمز و رازهایی دارد که فقط کدبانوها میدانند.
ادویه پلویی

ادویه پلویی که عطرش مهمون ها رو دیوونه میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پلو های ایرانی طمع و عطر خاصی دارند که یکی از دلایل آن استفاده کدبانو های ایرانی از ادویه پلویی است.
ادویه قیمه

ادویه قیمه مجلسی چیه که طعمش فرق داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خورشت قیمه یکی از غذاهای اصیل ایرانی است که طرفداران زیادی دارد. اگر میخواهید راز خوشمزگی خورشت قیمه را بدانید باید چاشنی مخصوص این غذا را بشناسید.
غذا گلستان

غذاهای محلی گلستان؛ هم کم خرج هم خوشمزه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غذای های سنتی هر استان جزء فرهنگ آن به شمار می آیند. آشنایی با غذاهای معروف گلستان که بسیار مقوی و خوش طعم هستند، برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود.
خوشمزه شدن کله پاچه

راز خوشمزه شدن کله پاچه های طباخی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کله پاچه یکی از غذاهای محبوب برای ایرانی هاست که در وعده صبحانه میل میشود، اگر میخواهید این غذا را در منزل درست کنید باید ترفند های پخت کله پاچه را بدانید.
آش خوشمزه

از این آش خوشمزه تر تو عمرت نخوردی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هر یک از آش های ایرانی متعلق به یکی از شهرها می باشند و روش تهیه خاصی در آن شهر دارند. آش های پرطرفدار و مقوی ایرانی را بشناسید و از خوردن آن ها لذت ببرید.