شیرینی پزی

طرز تهیه کدو حلوایی
با نزدیک شدن شب یلدا بسیاری از خانم ها که به دنبال درست کردن کیک و شیرینی هایی متفاوت هستند میتوانند از رسپی های مختلف و خوشمزه با کدو حلوایی استفاده کنند.
خام ماندن وسط کیک

چرا وسط کیک هام، خیس و خمیر میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پختن کیک خانگی برای بسیاری از افراد کار لذت بخشی است، اما خوشمزگی و خمیر نشدن کیک نیازمند رعایت نکاتی در هنگام پخت کیک است.
خشک شدن کیک

دلیل اصلی خشک شدن کیک ساده، یزدی و کاپ کیک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه خانم های ایرانی به مهمان نوازی معروف هستند و برای پذیرایی از میهمانان خوراکی های خوشمزه ای مثل کیک های خانگی نرم و خوشمزه درست می کنند.
پف کیک ساده

چرا کیکم پف نمیکنه؟ چیکار کنم کیک پف کنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیک یکی از خوشمزه ترین تنقلات برای مصرف در کنار نوشیدنی های مختلف است، اما مشکلاتی برای پف کردن کیک خانگی وجود دارد که در زمان پخت با رعایت نکاتی حل می شود.
کیک ساده

طرز تهیه کیک ساده برای 8 نفر با یه فرمول راحت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید برای تولد یا مهمانی در خانه کیک درست کنید، کیک ساده بهترین انتخاب است که طرز تهیه بسیار ساده ای هم دارد.
کیک ساده

طرز تهیه کیک ساده برای 2 و 4 نفر+ مواد لازم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیک ها انواع و اقسام مختلفی دارند اما کیک ساده همیشه یکی از پرطرفدارترین کیک ها به شمار می رود که طرز تهیه بسیار راحتی هم دارد.
شیرینی شیراز

خوشمزه ترین شیرینی شیراز که توریست ها عاشقشن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیراز شهر زیبایی و عطر و طعم است. قبل از هرچیزی بهتر است لیستی از شیرینی های معروف شیراز تهیه کنید و از طعم فوق العاده آنها لذت ببرید.
روغن جداکننده کیک

طرز تهیه روغن جداکننده کیک؛ سالم و خونگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیرینی پزهای ماهر به دلیل ترفندهایی که استفاده میکنند همیشه بهترین کیک ها را میپزند، استفاده از روغن جداکننده کیک بهترین روش برای راحت جداشدن کیک از قالب است.
شیرینی ترکیه ای

بهترین و خوشمزه ترین شیرینی های ترکیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترکیه یکی از کشور های توریستی زیبا در تمام دنیا است. این کشور علاوه بر جاذبه های گردشگری فوق‌العاده شیرینی های معروف و لذیذی دارد که برایتان معرفی کرده ایم.
شیرینی عربی

شیرینی های معروف عربی که حتما باید امتحان کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کشور های عربی معمولا با غذاها و شیرینی های خوشمزه شان معروف هستند از این رو ما برای شما لیستی از شیرین های معروف عربی را آماده کرده ایم.
شیرینی یزدی

شیرینی های معروف یزد با طعمی فراموش نشدنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شهر یزد یکی از قدیمی ترین و زیباترین شهرهای جهان است، علاوه بر آن شیرینی های بسیار معروف و خوشمزه ای دارد که خوب است آنهارا بشناسید.
کنافه عربی

خوشمزه ترین کنافه عربی با رسپی اصل لبنانی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنافه یک دسر خوشمزه عربی است که با رشته های مخصوص کنافه درست می شود. اگر به این شیرینی علاقه دارید ما برای شما دستور تهیه کنافه را آماده کرده ایم.
صاف شدن روی کیک

قلق قنادی ها برای صاف شدن روی کیک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای درست کردن یک کیک خامه ای در منزل برای خامه کشی شما نیاز به سطح صافی از کیک دارید اما اگر سطح کیک هایتان صاف نیست باید نکات خاصی را رعایت کنید.
بسبوسه

طرز تهیه بسبوسه؛ شیرینی مقوی مصری ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسبوسه نام شیرینی یا کیک محبوب و مشهور مصری ها می باشد. این کیک خیس خوشمزه مصری رسپی بسیار ساده ای دارد که میتوانید آن را در منزل تهیه کنید.
طرز تهیه بسبوسه

فرمول پخت شیرینی معروف بسبوسه، بدون تخم مرغ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسبوسه کیک و شیرینی پرطرفدار و مجلسی مصری ها می باشد که این بار رسپی ساده و بدون تخم مرغ این شیرینی خوشمزه را برایتان آورده ایم.