گوناگون

گل کلم شور
همزمان با فرارسیدن پاییز و فصل گل کلم بسیاری از خانم ها به فکر درست کردن انواع ترشی خانگی هستند یکی از محبوب ترین ترشی ها شور است که طرز تهیه ساده ای دارد.
پخت بلال

طرز تهیه بلال بدون منقل با 4 نوع سس خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بلال طعم دار از خوراکی های خیابانی پرطرافدار در دنیا است اگر دوست دارید بلالی به خوشمزگی بلال های بیرون درست کنید، چهار سس خاص را با آن حتما امتحان کنید.
کلم بروکلی خراب

کلم بروکلی خراب چه بویی میده؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
راه های زیادی برای تشخیص بروکلی فاسد وجود دارد اما نگام خرید کلم بروکلی حتما به بوی آن دقت کنید زیرا بوی خاص در بروکلی مهم ترین نشانه برای خراب بودن آن است.
نگهداری بلال

نگهداری بلال فوت و فنی داره که همه نمیدونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بلال خوراکی خوشمزه و پرطرفداری است که میتوان برای مدت زمانی طولانی آن را تازه نگه داشت اما باید از روش درست نگهداری بلال استفاده کرد تا بلال ها آبدار بمانند.
سیب زمینی سرخ کرده

راز سیب زمینی سرخ کرده های بهترین فست فودی تهران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما شما هم عاشق خوردن سیب زمینی سرخ کرده های تردی می شوید که با روغن کم و طعمی عالی تهیه شده است.
کتلت عدس

طرز تهیه کتلت عدس برای تقویت بچه ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای علاقه مند شدن کودکان به غذا تنوع غذایی اهمیت زیادی دارد. کتلت عدس یکی از غذاهای ساده ای است که کودکان را مشتاق غذاخوردن می کند.
طرز تهیه سس بشامل

اشتباه اکثر خانمها در طرز تهیه سس بشامل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سس بشامل یکی از سس های اصلی و کاربردی است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد اما دارای نکات خاص و کلیدی است که حتما باید رعایت شود.
نگهداری ماست

روش نگهداری انواع ماست در یخچال و فریزر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ماست بخش جدایی ناپذیر از سفره های ایرانیان است که با رعایت نکات کلیدی و خاص میتوان برای مدت طولانی تری ماست سالم و تازه برای استفاده داشت.
نان کندویی

طرز تهیه نان کندویی؛ کافیه یبار امتحان کنی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نان کندو یا نان زنبور عسل در واقع یک نان عربی است که طعم فوق‌العاده ای دارد، این نان طرز پخت بسیار آسانی دارد که ما برای شما دستور آن را آماده کرده ایم.
اشتباهات آشپزی

اشتباهات آشپزی که این روزها خیلی از خانمها انجام میدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آشپزی کردن یک هنر است و آشپزهای ماهر با رعایت نکات مهم و کلیدی که جزء اشتباهات رایج در میان خانم های خانه‌دار است به این مهارت رسیده اند.
غذای رستورانی

ظروف هات دلیوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این ظروف نه تنها بهداشتی و ایمن هستند بلکه این ظروف مطابق با استانداردهای دلیوری غذا در دنیا ساخته شده است و علاوه بر قابلیت ها ،یک ظرف بهداشتی ، ایمن و مقرون به صرفه برای بسته بندی غذا و مواد غذایی می باشد.
روغن

چیکار کنم، موقع آشپزی روغن سرخ کردنی کف نکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا شماهم تابه حال در هنگام استفاده از روغن متوجه دود کردن روغن شده اید و علت آن را نمی دانید ما به شما علت و راههای جلوگیری از دود کردن روغن را میگوییم.
چای نذری

راز خوش رنگ و طعم شدن چای نذری و مجلسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چای معروف ترین نذری ایستگاه های صلواتی در ایام محرم است و اما دلیل محبوبیت چای به عنوان نذری، خوش طعم و رنگ بودن آن است که رازی در نحوه درست کردن آن وجود دارد.
ساندویچ نذری

ساندویچ نذری چی بدم که هم خوشمزه باشه هم ارزون؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر قصد نذری دادن در ایام محرم را دارید بهتر پیشنهاد برای شما ساندویچ نذری است که علاوه بر توزیع راحت، جزء کم هزینه ترین نذری ها به شمار می آید.
طرز تهیه حلوا

طرز تهیه حلوای خوشمزه عربی با شیر خشک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حلوا عربی جزء معروف ترین حلوا ها شناخته شده است که روش پخت بسیار راحتی دارد همچنین در بسیاری از کشور ها یه عنوان پرطرفدار ترین دسر سرو میشود.