نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

شامی سیب زمینی

طرز تهیه شامی سیب زمینی هندی


به احتمال زیاد تا بحال نام شامی سیب زمینی را شنیده اید و حتی امتحانش نیز کرده باشید اما در این مطلب طرز تهیه شامی سیب زمینی به سبک هندی را آموزش خواهیم داد.
تاکوی مرغ ویتنامی

طرز تهیه تاکوی مرغ ویتنامی


تاکوی مرغ طرز تهیه های متفاوتی دارد که هر کدام طعم خاص خودشان را دارند.در این مطلب طرز تهیه تاکوی مرغ ویتنامی را آموزش خواهیم داد.
مارسالای

طرز تهیه مارسالای کینوا


قارچ مورد علاقه ی خود را برای این غذای خوشمزه انتخاب نمایید. زمانی که می خواهید قارچ مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید، به دنبال قارچ هایی باشید که دارای ظاهری محکم و تازه باشد. سطح این قارچ ها باید خشک و صاف باشد.
استیک شکم پر

طرز تهیه استیک شکم پر


استیک شکم پر غذایی بسیار لذیذ و دلپذیر است که می توانید در مهمانی های رسمی خود نیز از آن استفاده کنید.
سینه ی مرغ

طرز تهیه “سینه ی مرغ” با سس بشامل


سس بشامل زاده ی ذائقه ی فرانسوی ها است که این سس در کل اروپا محبوبیت دارد و ترکیب این سس با “سینه ی مرغ” پدید آورنده ی غذایی لذیذ خواهد بود.
پیتزای ساردین

طرز تهیه پیتزای ساردین


پیتزای ساردین طعم و مزه کاملا متفاوتی با بقیه پیتزاها دارد چرا که در این پیتزا از ماهی ساردین استفاده شده است و اضافه کردن ماهی به پیتزا می تواند تجربه ی طعم جدیدی باشد.
پاستا صدفی

طرز تهیه پاستا صدفی دریایی (کانکیلی)


Conchiglie ( کانکیلی) نوعی پاستا به شکل صدف دریایی است و اسم آن از واژه ایتالیایی conchiglia به معنای صدف دریایی گرفته شده است. این خوراک در انگلستان بیشترین طرفدار را دارد.طرز تهیه پاستا صدفی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شاورمای مرغ

طرز تهیه شاورمای مرغ و سس مخصوص


شاورما غذایی لذیذ برای میهمانی های کوچک شما است . این غذا برای کودکان از ارزش غذایی بالا برخوردار است و ظاهر غذا هم بچه ها را ترغیب به خوردن می کند.طرز تهیه شاورمای مرغ و سس مخصوص را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزا مکزیکی

طرز تهیه پیتزا مکزیکی با سوسیس


پیتزا مکزیکی نوع دیگر پخت پیتزا است که ترکیبی تقریبا گیاهی دارد و همچنین طعم متفاوتی با بقیه دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تورتلینی

طرز تهیه تورتلینی با سس زعفران


تورتلینی (به ایتالیایی: Tortellini) نوعی پاستای کوچک حلقه ای شکل و مغزپُر ایتالیایی است که درون خمیر آن را ابتدا با مواد گوناگونی پر می کنند و سپس دو طرف خمیر را به صورتی که شبیه حلقه و یا کلاه شود روی هم می آورند.اندازهٔ بزرگتر این پاستا را تورتلونی (به ایتالیایی: Tortelloni) می نامند.