پیشگیری و بیماریها

درمان تب تیفوئید حصبه
“تب تیفوئید حصبه” علائمی مانند شکم درد و سردرد و ضعف و اسهال دارد که می توان با مواد طبیعی مثل عسل و لیمو و سرکه سیب در خانه آن را به سادگی درمان کرد.
عوارض کمبود آفتاب

ارتباط کمبود آفتاب با سرطان مقعد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمبود ویتامین دی که منبع آن نور خورشید است می تواند عوارض زیادی برای بدن داشته باشد این عوارض از کمبود کلسیم شروع می شود و تا سرطان نیز ادامه دارد.
علل وجود خون در ادرار

تمام آنچه می تواند علت خون در ادرار باشد + راه چاره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خون در ادرار معمولا بدون هیچ نشانه ای رخ می دهد و علت اصلی آن می تواند مشکلات کلیوی، پیشرفت سرطان و تمرینات سنگین ورزشی باشد.
نشانه های خطرناک زیربغل

5 هشدار جدی که زیر بغل به شما می دهد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زیر بغل یکی از حساس ترین نقاط بدن به شمار میرود که هر گونه علائمی در این ناحیه ممکن است نشانه ای از یک مشکل جدی در بدن باشد.
عفونت ادراری در کودکان

علائم عفونت ادراری در کودکان + 10 درمان خانگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عفونت ادراری در کودکان یک بیماری بسیار جدی و مهم می باشد که تقریبا 8 درصد از دختران تا سن هفت سالگی آن را تجربه می کنند و این بیماری علائم بسیاری هم دارد.
پیرگوشی

علائم و راههای درمان پیرگوشی را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیرگوشی یا همان افت شنوایی مرتبط با سن (و یا presbycusis) از دست دادن تدریجی شنوایی در هر دو گوش است، پیرگوشی یک مشکل رایج مربوط به پیری است.
قوز قرنیه

علائم و راه های درمان قوز قرنیه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کراتوکونوس یا قوز قرنیه یک بیماری غیر التهابی تخریب قرنیه است و به طور کلی بر روی هر دو چشم تاثیر می گذارد که در این وضعیت خواندن و نوشتن یا رانندگی فرد مختل می شود.
علائم و درمان بواسیر هموروئید

از کجا خودمان تشخیص دهیم که بواسیر داریم ؟+ درمان خانگی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیماری بواسیر (هموروئید) یک مشکلی است که افرادی که دچار آن می شوند را بسیار آزار می دهد و علائم متفاوتی دارد، برای درمان بواسیر همورئید روش های خانگی بسیار موثر هستند و کمک شایانی به درمان می کنند.
پیوند کلیه

تمام آنچه باید قبل و بعد از پیوند کلیه بدانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اغلب افراد جای سوال است که پیوند کلیه به چه صورت انجام می شود و یا اینکه پیوند کلیه خطراتی را به همراه دارد، در این مطلب می توانید از تمام باید ها و نباید های قبل و بعد از پیوند کلیه مطلع شوید.
علائم و درمان اوریون

علائم نگران کننده بیماری اوریون + 13 درمان خانگی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
آیا می دانید ویروس اوریون چه علائمی دارد؟ افراد مبتلا به بیماری اوریون چه زمانی به پزشک مراجعه کنند و چگونه می توان ویروس اوریون را درمان کرد؟
سندرم آسپرگر

سندرم آسپرگرچیست و علائم آن در کودکان و بزرگسالان چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سندرم آسپرگر یکی از گروه های اختلالات عصبی است که بر روی رفتار فرد، استفاده از زبان و ارتباطات و الگوی تعاملات اجتماعی تاثیر می گذارد و تفاوت هایی با اوتیسم دارد.
تغذیه مناسب جوش خوردن شکستگی استخوان

تغذیه مناسب برای ترمیم پس از شکستگی استخوان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه نقش مهمی در جوش خوردن استخوان های شکسته دارد برای درمان شکستگی استخوان از غذاهای حاوی ویتامین، پروتئین و کلسیم استفاده کنید.
علائم و درمان بيماری كرونا

بیماری کرونا چیست و با چه علائمی بروز می کند؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عطسه، آبریزش و سرفه از نشانه های جدی بیماری کرونا هستند که ممکن است برای فرد مشکلات تنفسی ایجاد کنند و اولین درمان برای آن استراحت کردن است.
درمان گوش شناگران

درمان گوش شناگران با روش های خانگی فوق العاده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوش شناگران به عفونت خارج گوش گفته می شود که در اکثر مواقع به دلیل ماندن آب در داخل گوش بعد از استحمام یا شنا به وجود می آید، البته گوش شناگران را می توان با روش هایی ساده درمان کرد.
درمان خشکی بینی

تمام علل و بهترین درمان های فوری خشکی بینی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خشکی بینی یکی از مشکلاتی است که میتواند بر اثر مصرف برخی از داروها ایجاد شود که می توان با استفاده از درمان های خانگی آن را از بین برد.