پیشگیری و بیماریها

درمان نفخ شکم
دل پیچه و دردهایی که به دلیل نفخ معده احساس می شود به دلایل مختلفی ایجاد می شود ، در جستجوی راه درمان نفخ شکم بدون دارو به نسخه های گیاهی خواهیم رسید.
آرتروز زانو

تزریق داخل مفصلی روشی موثر در درمان آرتروز زانو !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق تحقیقات جدید محققان تزریقات داخل مفصلی زانو یکی از روشهای رایج کنترل درد و بهبود عملکرد در مبتلایان به آرتروز به شمار می رود.
بیماری پارکینسون

علائم شایع بیماری پارکینسون چیست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوع و شدت علائم تجربه شده توسط فرد مبتلا به بیماری پارکینسون با هر فرد متفاوت است در هر فرد ممکن است این بیماری توسعه یابد و ممکن است در فرددیگر متوقف شود .
روده ناسالم

مهم ترین نشانه های روده ناسالم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک روده سالم مواد مغذی لازم را برای بدن فراهم می کند و سموم را از بدن دفع می کند تا تاثیری بر سلامتی شما نداشته باشند همچنین از حرکت درست مواد غذایی در طول دستگاه گوارش محافظت می نماید.
بروکلی

پیشگیری از سرطان روده با کلم بروکلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان دریافته اند مخلوط باکتری و سبزی جات کلمی بخصوص بروکلی احتمالا قادر به نابودی سلول های سرطان کلورکتال (روده بزرگ) خواهند بود.
استخوان شکسته

ترمیم استخوان شکسته چگونه صورت میگیرد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استخوان های بدن ما، هرکدام بسیار سفت، سخت و محکم انداما گاهی استخوان ها به دلیل ضربه شدید می شکنند.اگر می خواهید بدانید ترمیم استخوان شکسته چگونه صورت می پذیرد با این بخش همراه شوید.
مزاج

مزاج شناسی با طب ابو علی سینا

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مزاج شناسی علمی بسیار وسیع و گسترده است که کاربردهای فراوانی برای تشخیص و درمان مشکلات جسمی و روحی دارد. آیا با مزاج خود آشنایی دارید؟
ریفلاکس معده

از پیشگیری تا درمان ریفلاکس معده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریفلاکس معده بیماری شایعی است که اکثر اراد را درگیر خود می کند . اگر می خواهید در مورد ریفلاکس معده بیشتر بدانید با این بخش از نمناک همراه شوید.
هپاتیت A

تزریق واکسن هپاتیت A برای چه کسانی ضروری است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هپاتیت A بوسیله تماس شخصی نزدیک با فردی که مبتلا به عفونت است بوجود می آید و افراد مبتلا به بیماری های مزمن کبدی و معتادان تزریقی و ....از جمله افرادی هستند که باید واکسن هپاتیت A را دریافت کنند.
کدئین

دلایل استفاده نکردن از کدئین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کدئین ماده ای مخدر است و سو مصرف آن می تواند اعتیاد آور باشد. این ماده مخدر از پر مصرف ترین دارو های جهان است که عوارض زیادی برای سلامتی افراد دارد.
مسکن ایبوپروفن

تاثیر منفی مسکن ایبوپروفن بر قدرت باروری مردان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داروهای شیمیایی عوارض زیادی برای سلامت مردان وزنان دارند یکی از این دارو ها مسکن ایبوپروفن است که تاثیر منفی در باروری مردان دارد.
سوء هاضمه

راهکار های طلایی درمان سوء هاضمه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سوء هاضمه یک بیماری شایع است که باعث نفخ شکم و حالت تهوع می شود اما شما می توانیداین بیماری شایع را با نسخه های خانگی درمان کنید.
درس خواندن

درس خواندن بیشتر از 1 ساعت ممنوع !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طبق گفته های یک متخصص طب فیزیکی دانش آموزان نباید بیشتر از یک ساعت درس بخوانند, دلیل آن را در ادامه بخوانید.
 روغن های گیاهی

تنظیم هورمون ها در زنان با مصرف روغن های گیاهی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روغن های گیاهی خواص فوق العاده ایی در درمان بیماریهای گوناگون دارند اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعادل هورمونی در بانوان با مصرف این روغن های گیاهی امکان پذیر است.
بلوغ زودرس

افزایش خطر ابتلا به مشکلات روانی با بلوغ زودرس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دخترانی که نسبت به همسن و سال های خود زودتر به بلوغ زودرس می رسند در طول دوره نوجوانی بیشتر مستعد ابتلا به مشکلات روان شناختی هستند.