پردیس احمدیه
تیترهایی همچون پردیس احمدیه افغانی است و با فرشته حسینی نسبت فامیلی دارد، را بسیار دیده اید؛ ساحل پوست شیر بالاخره حقیقت این ماجرا را روشن کرد.

ساحل پوست شیر افغانی است یا ایرانی؟

پردیس احمدیه که سال گذشته حضور پررنگی در سینما و شبکه نمایش خانگی داشت و با ایفای نقش ساحل در سریال پر مخاطب پوست شیر توانست درخشش خیره کننده ای داشته باشد، در جدیدترین ویدیو وایرال شده اش در فضای مجازی هویت اصلی خود را لو داد و درباره ملیت خود صحبت هایی عنوان نمود.

با پخش سریال محبوب پوست شیر که احمدیه در آن نقش دختری به نام ساحل را ایفا می کرد، دختری که درام قصه بر پایه زندگی او استوار شده بود، سوالاتی درباره ملیت افغانستانی او به دلیل شباهت چهره و فامیلی اش به یکی از پرتکرارترین سوالات کاربران تبدیل شد. پردیس احمدیه به این سوال پاسخ گفت:

من زاده ایرانم، پدر و مادرم، نسل های قبلم، هیچ رگی از کشور دیگری ندارم، ایرانیم زاده مراغه ام و بزرگ شده تهران، رگ پدریم به سمت مشهد و رگ مادریم به سمت تبریز و مراغه، من چون در مراغه بودم، بیشتر فرهنگ ترکها از نزدیک دیدم و باهاشون بزرگ شدم.

پردیس احمدیه

پردیس احمدیه عکس از سارا ملکی

فیلم های پردیس احمدیه

پردیس احمدیه بازیگر سینما و تلویزیون متولد 8 تیر 1371 در تهران است. او در آثاری چون پوست شیر، نوبت لیلی، خانه دختر، لاک قرمز، لامینور، مجبوریم، خفگی، یادآوری، مقلد شیطان، پروانه ها، کلاس هنرپیشگی، دلم می خواد و...بازی کرده است.

اصالت پردیس احمدیه بالاخره فاش شد

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
منبع : عکس: شهاب اسدی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی