سریال گناه فرشته

صحنه معناداری که از فرشته و حامد گناه فرشته منتشر شد

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1402کد مطلب : 92054زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال گناه فرشته که درحال حاضر درحال پخش است و طرفداران زیادی دارد صحنه ای دیده نشده از بازیگران این سریال در فضای مجازی دست به دست می شود.

تبریک متفاوت پردیس پورعابدینی به مناسبت تولد شهاب حسینی

صحنه های سریال گناه فرشته با بازی شهاب حسینی و پردیس پورعابدینی، که این روزها با بازدید خوبی در لیست فیلم های جدید شبکه نمایش خانگی، در حال پیشروی است؛ توسط بازیگران این سریال نیز در فضای مجازی منتشر می شود. در تازه ترین عکس منتشر شده از سریال گناه فرشته، که پردیس پور عابدینی آن را به بهانه تبریک تولد شهاب حسینی بازیگر نقش حامد در این سریال منتشر کرد، آنها را با حال و هوای متفاوت با آنچه تا کنون در سریال دیده شده است، می بینیم و این میتواند حاکی از وقوع اتفاقات خوب برای نقش فرشته در این سریال باشد.

پردیس پور عابدینی، با پیامی احساسی تولد شهاب حسینی را اینطور تبریک گفت:

خیلی ازتون یاد گرفتم و لذت بردم از اینکه در کنارتون بودم، باعث افتخارم بود،

یادم نمیره که چقدر همراه بودین و چقدر کمکم کردین

تولدتون مبارک

پردیس پورعابدینی

تبریک تولد شهاب حسینی توسط پردیس پورعابدینی

مختصر بیوگرافی بازیگران اصلی گناه فرشته

پردیس پورعابدینی متولد 22 فروردین 1379 در تهران است که در آثاری چون گناه فرشته، بی مادر، آقازاده، خائن کشی،غریب، غریزه و....به ایفای نقش پرداخته است.

شهاب حسینی با نام کامل سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی متولد 14 بهمن 1352 بازیگری است که با سریال پس از باران پا به عرصهٔ بازیگری گذاشت. در مورد فیلم های شهاب حسینی بطور مختصر میتوان گفت او در آثاری چون سرزمین مادری، گناه فرشته، پوست شیر، شهرزاد، شین، فروشنده، درباره الی، پلیس جوان، تب سرد، مدارصفر درجه، شوق پرواز، رخساره، بچه‌های ابدی، شمعی در باد، محیا، دل شکسته، جدایی نادر از سیمین، هیس دخترها فریاد نمی زنند و... حضور داشته است.

صحنه معناداری که از فرشته و حامد گناه فرشته منتشر شد

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی