نفس بازغی
نفس بازغی دختر پژمان بازغی و مستانه مهاجر بازیگر نوجوان که در سریال گناه فرشته نقش تینا را ایفا میکند مشفق زندگی واقعی اش را معرفی کرد.

شخصیت مشفق گناه فرشته زندگی نفس بازغی در واقعیت

پخش قسمت دهم سریال فرشته با واکنش های بسیاری در فضای مجازی همراه بود، تغییر رای دادگاه با راه انداختن کمپین نه به اعدام و دفاع جانانه حامد از فرشته به قیمت از دست دادن شغلش جنجالی شده و مورد توجه قرار گرفته است. در این سریال مشفق با نقش آفرینی مهدی سلطانی دوست خانوادگی حامد تهرانی و وکیل سابق و کافه چی امروز است که توجه ویژه ای به تینا داشته و سعی می کند با راهنمایی نمودن حامد، خانواده او به خصوص دختر نوجوانش را از خطرات و آسیب ها دور کند. همه ما آرزو داریم چنین دوستی چون مشفق سریال گناه فرشته در زندگیمان داشته باشیم اما مشفق زندگی نفس بازغی در واقعیت کیست؟

نفس بازغی دختر پژمان و مستانه مهاجر که در سریال گناه فرشته نقش تینا را بازی کرده است، پس از انتشار قسمت دهم گناه فرشته در صفحه مجازی خود نوشت:

کاش هممون یکی مثل مشفق رو تو زندگیمون داشتیم.

من دارمش:الناز حبیبی

نفس بازغی

استوری نفس بازغی

الناز حبیبی نیز به استوری نفس بازغی واکنش نشان داد و نوشت:

جان من نفس

الناز حبیبی

استوری الناز حبیبی برای نفس بازغی

سریال گناه فرشته داستان دختری به نام فرشته را روایت می‌کند که به اتهام قتل امیر عشیری در آستانه اعدام قرار دارد. در سریال گناه فرشته نفس بازغی با هنرمندانی چون شهاب حسینی، امیر آقایی، لادن مستوفی، دیبا زاهدی، بهروز رضوی، مهدی سلطانی سروستانی، پردیس پورعابدینی و...همبازی بوده است.

بیوگرافی نفس بازغی دختر پژمان بازغی و مستانه مهاجر

نفس بازغی دختر پژمان و مستانه مهاجر متولد سال 1387 در تهران است و درنمایش تئاتر خانم آقای جرج کلونی، سینمایی برهوت و سریال گناه فرشته بازی کرده است.

مستانه مهاجر کارگردان و تدوینگر مطرح سینما و مادر نفس بازغی زادهٔ 15 اردیبهشت 1353 می باشد که به تازگی فیلم سینمایی جوجه تیغی را کارگردانی نموده است، خانم کارگردان در سال 1402 در برنامه با ضیا از ابتلای خود به سرطان و گذراندن دوره این بیماری خبر داد، این هنرمند بعد از ابتلا به این بیماری کاهش وزن 20 کیلویی را تجربه کرد. پژمان بازغی پدر نفس نیز مجری و بازیگر سینما و تلویزیون متولد 19 مرداد سال 1353 در تهران است و درآثاری چون خاتون، پلاک 13، افرا، پرونده باز است، هفته ای یک بار آدم باش، گم گشته، آژانس دوستی، هشت و نیم دقیقه، پایتخت،شام ایرانی، شبهای مافیا، ممنوعه، قلب یخی، مرد هزار چهره و...بازی کرده است.

مشفق گناه فرشته در زندگی واقعی نفس بازغی

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : عکاس آرش شاه محمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی