دوقلوهای پایتخت

رونمایی دوقلوهای پایتخت از چهره جدیدشان + عکس

تاریخ انتشار : 6 دی 1401کد مطلب : 89500زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوقلوهای معروف سریال پایتخت که حضور فعالی در شبکه های اجتماعی هم دارند، تصویری متفاوت از ظاهر متفاوت تر خود منتشر کردند.

رحمان و رحیم سریال پایتخت هم موهایشان را کراتینه کردند؟!

این روزها در فضای مجازی عکسی متفاوت از رحمان و رحیم دوقلوهای سریال پایتخت دست به دست می شود که سوژه رسانه ها شده و واکنش های مختلفی را از سوی کاربران در پی داشته است. در ادامه این بخش از نمناک عکس وایرال شده و متفاوت مصطفی و مجتبی بلال حبشی بازیگران نقش رحمان و رحیم در سریال پایتخت را منتشر نموده ایم.

رحمان و رحیم

مختصر بیوگرافی رحمان و رحیم پایتخت

مصطفی و مجتبی بلال حبشی که با نقش رحمان و رحیم در فصل سوم پایتخت در نوروز 93 به عنوان مهمان جلوی دوربین رفتند و قرار بود تنها چند قسمت ایفای نقش داشته باشند، به دلیل بازی خوبشان و جذب بینندگان در فصل چهارم، پنجم و شش پایتخت هم حضور داشتند.

در این سریال نه تنها صدای خاص برادران دوقلوی رحمت خروس (هومن حاج عبداللهی) مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت بلکه موهای فر و بلند مصطفی و مجتبی بلال حبشی توجه بینندگان را به خود جلب کرد اما این روزها عکسی از مصطفی و مجتبی بلال حبشی ویرال شده است که در آن موهایشان کاملا صاف است، این عکس واکنش هایی را در پی داشته و برخی از کاربران گفته اند که برادران دوقلوی پایتخت برای تبلیغ آرایشگاه مورد نظرشان موهایشان را کراتینه و صاف نموده اند.

دوقلوهای سریال پایتخت

مصطفی و مجتبی بلال حبشی دوقلوهای متولد 5 مرداد 1374 در تنکابن مازندران و بزرگ شده شهر عباس آباد هستند. این دو برادر زمان تصویربرداری سریال شاهگوش به آنجا رفتند که محسن تنابنده آنها را می بیند و برای سریال پایتخت به کارگردان، سیروس مقدم معرفی می کند.

این دو برادر قبل از بازیگری بعنوان موزیسین فعالیت خود را آغاز و با ساز گیتار فعالیت های حرفه ای دارند و یک گروه دونفره بنام ریکادو تشکیل دادند.این دو برادر هنوز ازدواج نکرده و مجردند.

رونمایی دوقلوهای پایتخت از چهره جدیدشان + عکس

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی