تست شخصیت شناسی
ما برای شما تست جالب شخصیت شناسی آماده کرده ایم که شمارا با تصویر چند کوه رو به رو میکنیم و شما باید یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

با انتخاب یک کوه، از ویژگی پنهان خود مطلع شوید

در ادامه تست های جالب شخصیت شناسی تصویری که در بخش سرگرمی نمناک داریم، امروز شما را با چندین کوه به شکل های مختلف روبرو خواهیم کرد تا یکی را به دلخواه انتخاب کرده و حقایق جالبی درباره شخصیت خود به‌خصوص جنبه پنهان آن کشف کنید. کافیست تصویر مورد علاقه خود را انتخاب کرده، عدد را به خاطر بسپارید و به پایین بروید تا پاسخ را بخوانید.

تست شخصیت

کوه شماره 1

شکی نیست که شما فردی مستقل هستید، زیرا به دنبال ایجاد مسیری برای رسیدن به هدف اصلی خود در زندگی هستید و به لطف خوش بینی می توانید امکانات مختلفی را برای دستیابی به آن تجربه کنید.

فضای شخصی شما یکی از چیزهایی است که بیشتر دوست دارید خود را مشغول آن کنید و به همین دلیل از درگیری با دیگران اجتناب می کنید.

شما از آن دسته افرادی هستید که برای تصمیم گیری های مهم زمان لازم را صرف می کنند و هرگز تصمیم مهمی را با عجله نمیگیرند. یکی از خصلت های مثبت بزرگ شما صبر است زیرا به شما آرامش درونی می دهد و شما را به دیگران نزدیک تر می کند.

کوه شماره 2

چنانچه انتخاب شما کوه شماره 2 است پس شما فردی بسیار آرام و متین هستید و ترجیح می دهید راهی پر از آرامش را انتخاب کنید تا خود را درگیر تنش های روزمره کنید.

شما فردی عملگرا هستید و فقط از زمان لازم استفاده می کنید و خوب می‌دانید که چگونه در شرایط دشوار یک راه ایده آل را انتخاب کنید. اطرافیان از بودن کنار شما لذت میبرند چرا که آرامش زیادی را که آنها نیاز دارید را به آنها منتقل می کنید.

کوه شماره 3

افرادی که در این تست، کوه شماره 3 را انتخاب میکنند، جزو افراد برون گرا هستند و به همین دلیل است که اطراف خود را با افراد زیادی احاطه میکنند.

شوخ طبعی و مهربانی آنها قابل توجه است و همین دلیلی برای جذب اطرافیان محسوب می شود.

این افراد بیشتر به فکر زندگی در زمان حال هستند و به آینده فکر نمی کنند. در نقطه مقابل، کنجکاوی و تمایل به ادامه یادگیری و کسب تجربیات در آنها متوقف نمی شود.

کوه شماره 4

اگر انتخاب شما کوه شماره چهارم است پس شما به دنبال زندگی پر از ماجراها و چالش ها هستید و زندگی شما پر از احساساتی است که به شما انرژی می دهد. شما از زندگی بهترین استفاده را می کنید و تمام لحظات عمر خود را زندگی می کنید.

شما دوست ندارید از قوانین پیروی کنید، زیرا از آزادی و همچنین خودانگیختگی خود بیشتر لذت می برید، بنابراین برنامه ریزی خارج از روال زندگی شماست.

کوه شماره 5

اگر انتخاب شما کوه پنجم این تصویر است پس از آرامشی که در زندگی دارید و به واسطه آن می توانید با افکار عمیق خود به بهترین شکل زندگی کنید، لذت برده و راضی هستید، بنابراین از حضور در مکان های شلوغ یا پر سر و صدا اجتناب می کنید.

بهترین شریک شما خودتان هستید، بنابراین تنهایی یک نکته مثبت بزرگ برای شما است، به لطف این، می توانید تصمیمات خوبی در مورد آینده خود بگیرید.

شما اگرچه از تنهایی لذت می برید، اما به عزیزان خود نیز اهمیت می دهید، زیرا آنها به شما شادی زیادی می بخشند و اولویت شما هستند.

کوه شماره 6

چنانچه کوه شماره 6 انتخاب شماست باید بدانید که ویژگی بزرگ شما شجاعت است و از انتخاب مسیرهایی که تعداد کمی انتخاب کرده اند هراسی ندارید، زیرا از این طریق در زندگی خود معنا پیدا می کنید.

شما بسیار خلاق و مبتکر هستید و تمام تلاش خود را برای انعکاس این توانایی در گوشه گوشه زندگی خود به کار میگیرید.

یه کوه رو انتخاب کن و بدون چطور آدمی هستی

4.559
این مطلب مفید بود ؟536
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی