تولد
پوریا شکیبایی

راز مشکل چشم پوریا شکیبایی برملا شد

تاریخ انتشار : 28 اسفند 1400کد مطلب : 86530تعداد نظرات : 4 نظر
پوریا شکیبایی پسر زنده یاد خسرو شکیبایی که به تازگی با بازی در سریال برف بی صدا می بارد مورد توجه قرار گرفته است، مشکلی در چشم دارد که ماجرای آن را فاش کرد.

صحبت های پوریا شکیبایی در مورد مشکل چشمش

پوریا شکیبایی فرزند زنده یاد استاد خسرو شکیبایی دیشب در برنامه عیدانه شبکه سه سیما حضور یافت و با احسان علیخانی مجری برنامه به گپ و گفت نشست. در گفتگوی پوریا شکیبایی و احسان علیخانی این بازیگر نوظهور که به تازگی در سریال برف بی صدا می بارد بازی درخشانی از خود ارائه داده است، به دلیل ورود دیر هنگام به عرصه بازیگری و علت افتادگی پلکش پرداخت که در این بخش از چهره ها در نمناک جزئیات این گفتگو را میخوانید.

پوریا شکیبایی توضیح داد:

من اعتماد به نفسم خیلی پایین بود، پدرم خیلی دوست داشتند بازی کنم و در چند پروژه از من خواستند به دلیل شباهتم، جوانیشان را بازی کنم، من به دلیل چشمم و افتادگی پلکم اعتماد به نفس نداشتم.

مشکل چشم پوریا شکیبایی

علیخانی در ادامه صحبت هایش از پوریا شکیبایی علت افتادگی پلکش را سؤال کرد و پوریا شکیبایی در این باره عنوان کرد:

از بدو تولد زمانی که من به دنیا آمدم، عضله پلکم میکروبی و فلج شد. من تصور می کردم چطور ممکنه یه همچین قیافه ای در پرده سینما ظاهر بشه و خودم رو انقدر دوست نداشتم. پدرم در مورد چشمم می گفتند که این زیبایی توست اما من هیچ وقت این حرف رو خریدار نبودم تا اینکه از فوت پدرم خیلی گذشت و من یک جایی به یک بخششی رسیدم و خودم رو بخشیدم و سعی کردم که بگم هر آن چیزی که من دارم، خدادادی است.

مگر می شود در آفرینش اتفاق زیبایی نیافتد و من فکر می کنم همه ما زیباییم و خدا همه را زیبا آفریده است و در کل آفرینش را زیبا می بینم به همین دلیل یک جایی قبول کردم این منم، میرم جلو و یک جایی برای من هست که می تونم خودم رو نشان بدم.

راز مشکل چشم پوریا شکیبایی برملا شد

4.6380
این مطلب مفید بود ؟34931
منبع : عکاس: خشایار محمودآبادی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
4 نظر به ثبت رسیده است
غزل1401-01-01
آقای شکیبایی بازیتون مثل پدر بزرگوارتان عالی است وصداتون هم عالیه پس ادامه بدین وبگذارید خاطرات پدرتان بابازی شما برای مردم سرزمینت تداعی گردد احسنت به شما
979
پریسا تفرشی1402-04-20
سلام بر پوریای دوست داشتنی!
عزیزجان الان تکنیک‌های پزشکی بسیارپیشرفته شده و ان شاء اللّه مشکل چشم شما هم به زودی و
براحتی حل میشه!
بازی و صداتون عاااااااااللللللیه!
121
سارا1402-04-27
انشاالله بله حل خواهد شد . و این مشکل نیست یک ویژگیه که در آقای شکیبایی پسر هست. ۱۱
70
م صیدی1402-04-29
قطعا انسان همیشه از اعتماد به نفس پایین ضربه میخوره
پدرش چیزی تو وجود پسرش دیده و بدون شک تشخیص پدر بدون خطا بوده
50
وبگردی