تولد
سعید آقاخانی و هدیه بازوند
نوروز امسال که همزمان با آغاز ماه رمضان است، حال و هوای متفاوتی در تلویزیون ایجاد مب کند. به همین منظور سریال های مختلف و جذابی برای پخش آماده شده است.

سریال های ماه رمضان 1402 مشخص شد

در سال 1402 که ماه رمضان مصادف با آغاز سال نو شمسی شده است تلویزیون با برنامه ها و سریالهای مختلفی مهمان مخاطبان خود شده و بینندگان ساعات فراغت خود پس از افطار را با دیدن سریال های مختلف سپری خواهند کرد.

سریال های ماه رمضانی بخش جدایی ناپذیر تلویزیون است و تعطیلات نوروز 1402، فرصت مغتنمی برای تماشای آنها در جمع خانواده است. برخی از سریالها در ژانرهای مختلف تاکنون برای پخش در نوروز 1402 و ماه رمضان معرفی شده اند که در این بخش از نمناک به معرفی آنها می پردازیم.

سریال وضعیت زرد برای شبکه 3

سریال وضعیت زرد به کارگردانی مجید رستگار که دو فصل قبل آن با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد، سریال طنز در شبکه دو سیما است که داستان آن در فصل سوم ادامه خواهد یافت.

داستان سریال وضعیت زرد دارای شش شخصیت اصلی است که یکی از آن ها سعید، دانشمند هسته‌ای می باشد. او و دیگر شخصیت‌ها درگیر داستان‌هایی می‌شوند که تماشای آن برای مخاطبان خالی از لطف نیست.

در سریال وضعیت زرد بازیگرانی همچون زین‌العابدین تقی‌پور، حسام خلیل‌نژاد، سوسن پرور، آرش ماهان‌کیا، محمد مهدی رضائی،امیر غفارمنش، زنده یادعلی سلیمانی، مهران رجبی و بهار داورزنی به هنرمندی پرداخته بودند.

سریال وضعیت زرد

سریال رستگاری

سریال رستگاری به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی که پیش تولید آن از شهریورماه 1401 آغاز شده است یکی دیگر از گزینه های احتمالی تلویزیون برای پخش در ماه مبارک رمضان 1402 می باشد.

مسعود ده نمکی که بیشتر در آثار طنز و درام تجربه داشته است این بار به سراغ سوژه های ماورایی رفته و ماجرای جالبی را به تصویر خواهد کشید. جزئیات بیشتری در مورد داستان، بازیگران و شبکه مورد نظر برای پخش منتشر نشده است.

سریال نون خ 4 در شبکه یک

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی یکی از پربیننده تریم مجموعه های طنز در سال های اخیر است که ساخت آن تا فصل چهارم ادامه پیدا کرده است.

این مجموعه طنز یکی از گزینه های قطعی برای پخش در ماه رمضان سال 1402 است که در 30 قسمت ساخته شده و تا پایان ماه مبارک از شبکه یک سیما پخش می شود.

داستان سریال نون خ از فصل اول تا سوم درباره زندگی نورالدین خانزاده با بازی (سعید آقاخانی) است که در استان کرمانشاه زندگی می کند و اتفاقاتی که برای خانزاده و دخترهایش و همچنین اهالی روستا رخ می دهد مسیر قصه را تعیین می کند.

در این سریال بازیگران دیگری همچون علی صادقی، هدیه بازوند، علی صالحی، میرطاهر مظلومی، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، صهبا شرافتی، فریده سپاه منصور، حمیدرضا آذرنگ و... به هنرمندی پرداخته اند و حسن معجونی جدیدترین هنرمندی است که در فصل 4 به جمع بازیگران پیوسته است.

سریال نون خ

سعید آقاخانی و بازیگران سریال نون خ

سریال های ماه رمضان و نوروز 1402 در شبکه های مختلف

3.7207
این مطلب مفید بود ؟15552
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی