موی بسیار بلند

دختری که موهاش از قدش بلندتره !

کد مطلب : 79214زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر 35 ساله اهل کشور ژاپن سال بسیاری است که موهای خود را کوتاه نکرده، به طوری که بلندی موهای این دختر ژاپنی نزدیک به 180 سانتی متر می باشد!

راپونزل ژاپنی ها رو نمایی شد

راپونزل شخصیت کارتونی که زیبایی موهایش انسان های دنیای واقعی را مشتاق به بلند کردن موهایشان کرد حالا در چند جای دنیا مشابه خود را دارد، مدتها قبل دختر جوان اوکراینی که 28 سال موهایش را کوتاه نکرده بود و حالا دختر جوان ژاپنی که یک راپونزل مو مشکی آسیایی است.

دختر 35 ساله ژاپنی که 15 ساله موهاش رو کوتاه نکرده

"راین کامبی " 35 ساله با موهای بلندی که دارد چند وقتی است به یکی از سوژه های پربازدید شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، او که 15 سال پیش آخرین کوتاهی موهایش را تجربه کرده حالا موهایی بلندتر از قد خود را دارد. بلندی موهای "Rin Kambe" نزدیک به 180 سانتی متر است، یعنی 4 اینچ بلندتر از قد خود او که این حقیقت رادر تصاویر این بخش از نمناک کاملا قابل مشاهده است.

"Rin Kambe " درباره ماجرای بلند کردن موهایش گفت:من مدتها عضو تیم فوتبال بودم و به واسطه ی این ورزش مدام موهایم را کوتاه می کردم اما بعد از 20 سالگی تصمیم گرفتم موهایم را بلند نگه دارم برای همین 15 سال است که آنها را کوتاه نکرده ام تا امروز بلندی موهایم حتی از قدم فراتر رفته است.

موی دختر ژاپنی

او در ادامه گفت:بعد از مدتها مراقبت از موهایم به یکباره تصاویر آن را منتشر کردم تا همه را از بلندی موهایم شگفت زده سازم و حس خوب زیبایی موهای مشکی ام را با دیگر دختران آسیایی به اشتراک بگذارم.

او در ادامه راز موهای بلند خود فقط مراقبت هایی عنوان کرد که زنان ژاپنی سالهای زیادی است میدانند و انجام میدهند، راز ساده ای که در مطلب " راز بلند شدن سریع مو های زنان ژاپنی "  گفته ایم.

راپونزل ژاپنی رونمایی شد ؛ دختری با موهای 180 سانتی

4.2258
این مطلب مفید بود ؟21741
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی