ساعد سهیلی

تفریح هیجان انگیز ساعد سهیلی و پسرش هامون

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1401کد مطلب : 86710تعداد نظرات : 1 نظر
ساعد سهیلی بازیگر محبوب که این روزها در حال وقت گذرانی با فرزندش است، عکسهایی از طریق اینستاگرام فرزندش هامون به اشتراک گذاشت و طرفدارانشان را هیجان زده کرد.

عکس های جدید و جذاب ساعد سهیلی و پسرش هامون

ساعد سهیلی بازیگر توانمند کشورمان که بیشتر او را با فیلم لاتاری و گشت ارشاد به یاد می آوریم، این روزها در حال رقم زدن لحظات ناب و فراموش نشدنی برای فرزندش است و گاهی عکس هایی از گردش های پدر و پسری شان را در صفحه مجازی پسرش هامون منتشر می کند. در این بخش از چهره ها در نمناک عکس زیبا و عاشقانه ای از ساعد سهیلی همراه پسرشجاعش بر بالای یک برج مشاهده می کنید.

هامون سهیلی

هامون سهیلی/ عکس از مصطفی مسگری

هامون سهیلی فرزند 4 ساله ساعد سهیلی پسر کارگردان معروف سعید سهیلی و همسر دو رگه فرانسوی، ایرانیش گلوریا هاردی است که چند وقتی است صفحه اینستاگرامی در فضای مجازی دارد و عکس های جالبی از خود و خانواده اش را در این فضا به اشتراک می گذارد.

او به تازگی عکسی را در اینستاگرامش منتشر کرده که با پدرش در مشهد بالای یک برج قرار دارد و ترسی در چهره اش مشاهده نمی شود البته پدر همراه اوست تا در ذهن کودکش حک کند پدر یک اسم نیست بلکه پشت و پناه و ترکیب زیبایی از عشق و مهر و عطوفت با صبر و تلاش و قدرت است.

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی و پسرش/ عکس از مصطفی مسگری

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است. او فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سهید سهیلی آغاز کرد و در آثار شناخته شده ای چون لاتاری، اتاق تاریک، روز صفر، رخ دیوانه، کلاشینکف به هنرمندی پرداخته است.

سینا مهراد برادر ساعد سهیلی است و دو خواهر به نام های صبا و سارا است که هر دو در عرصه سینما فعالیت دارند. همسر او هم گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در سریال کیمیا است.

تفریح هیجان انگیز ساعد سهیلی و پسرش هامون

4.825
این مطلب مفید بود ؟241
منبع : عکس: مصطفی مسگری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : ساعد سهیلی
1 نظر به ثبت رسیده است
مرتضی1401-01-20
خیلی جذااااااااااابن
70
وبگردی