تولد
سعید آقاخانی

عکس جدید از بازیگران در عروسی دختر سعید آقاخانی

تاریخ انتشار : 26 خرداد 1403کد مطلب : 90612زمان مطالعه : 1 دقیقه
عکسی از حضور بازیگران و چهره های مشهور با عنوان عروسی دختر آقاخانی در فضای مجازی دست به دست می شود که استایل بازیگران در عکس بسیار جلب توجه کرد.

تیپ بازیگران در عروسی دختر سعید آقاخانی

سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان معروف سینما و تلویزیون به تازگی دخترش را عروس کرد و داماد دار شد. جمعی از هنرمندان در مراسم عروسی دختر سعید آقاخانی بازیگر نقش نوالدین نون خ حضور داشتند. محسن تنابنده، امیر جعفری، جواد عزتی، عباس جمشیدی، علی مشهدی و علی صالحی در این مراسم کنار سعید آقاخانی حضور یافته و عکس یادگاری گرفتند. در این بخش از نمناک عکس های عروسی دختر آقاخانی را مشاهده می کنید.

سید علی صالحی در صفحه خود تصاویری از خود در کنار هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون منتشر کرد و نوشت:

کهنه رفیق های دوست داشتنی

عکس از آیین جان جعفری

عروسی دختر سعید آقاخانی

علی صالحی در عروسی دختر سعید آقاخانی عکس از آیین جعفری

امیر جعفری

سعید آقاخانی درکنار امیر جعفری و علی صالحی

با اینکه آقای بازیگر در پست جدید خود صحبتی از مراسم ازدواج دختر سعید آقاخانی نکرده است اما این تصاویر در فضای مجازی با عنوان حضور بازیگران در مراسم ازدواج دختر سعید آقاخانی وایرال شده است.

سعید آقاخانی بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در یک خانواده پرجمعیت کورد زبان به دنیا آمده و فرزند چهارم خانواده بوده و پنج خواهر و برادر دارد. او سالهاست با خانم گلرخ حقیقی ازدواج کرده و دارای دو دختر به نام های خورشید و دریا است که خورشید متولد سال 1374 و دریا متولد سال 1380 است.

عکس جدید از بازیگران در عروسی دختر سعید آقاخانی

3.116
این مطلب مفید بود ؟106
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی