سایین ظهور احمد

غش کردن خواننده معروف وسط کنسرت

تاریخ انتشار : 30 مرداد 1401کد مطلب : 88317زمان مطالعه : 1 دقیقه
خواننده مرد مشهور در حالیکه مشغول اجرای آهنگ پرانرژی معروف خود بود، ناگهان به طور غیرمنتظره ای از حال رفته و نقش بر زمین شد.

بیهوش شدن خواننده مرد خارجی وسط کنسرت

در میان ویدئوهای وایرال شده در فضای مجازی، صحنه ای ناراحت‌کننده از حادثه ای که برای خواننده سرشناس، حین اجرای کنسرت رخ داد، توجه مان را بخود جلب کرد. حادثه ای که جزئیاتش را در این بخش از نمناک برایتان خواهیم گفت.

روز گذشته " Saieen Zahoor Ahmed " خواننده سرشناس موسیقی محلی پاکستان پس از بیهوش شدن در حین اجرای زنده در لندن، راهی بیمارستان شد.

این خواننده خارجی که با آهنگ «الله هو» به شهرت رسید، در حال اجرای مراسمی در لندن بود که غش کرد. سازمان دهندگان این مراسم پس از اینکه خواننده موسیقی محلی در حین اجرای زنده در سالنی در شرق لندن روی صحنه افتاد، او را به بیمارستانی در همان نزدیکی منتقل کردند.

سایین ظهور احمد الله هو

طبق گزارشات این خواننده به دلیل خستگی بیش از حد و فشار بدنی زیاد دچار چنین وضعیتی شده است. از قرار معلوم وضعیت او چندان مساعد نیست و تاکنون بهبود نیافته است اما پزشکان امیدوارند به زودی بهبود یابد.

همراهان این خواننده عنوان کردن که او طی روزهای گذشته مشغول فعالیت‌های تور لندن بوده و این روزها در کنسرت‌های مختلفی اجرا کرده است و طبیعتا تحت فشار زیادی بوده که چنین اتفاقی برایش رخ داده است.

غش کردن خواننده معروف وسط کنسرت

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی