سردار آزمون

شوخی سردار آزمون با مادر زنش در اینستاگرام!!

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1401کد مطلب : 87584زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردار آزمون، فوتبالیست موفق و جویای نام تیم ملی ایران، از ساعاتی پیش و پس از اشاره مستقیم به مادر همسرش، تبدیل به سوژه اینستاگرامی شده است.

حضور مادر زن سردار آزمون در لایو اینستاگرامی آزمون!

سردار آزمون ملی پوش فوتبال کشورمان که در حال حاضر در پست مهاجم برای بایر لورکوزن بازی می‌کند، با حواشی فراوانی در روزهای گذشته روبرو بود. سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران که در 25 سالگی خبر نامزدی خود را رسانه ای کرده بود، به تازگی در لایو اینستاگرامی خود در مورد مادر همسرش گفت که جزئیاتش را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

البته ناگفته نماند، از آنجا که بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپا روحیه شوخی دارد، مشخص نیست این حرکت و گفته او واقعیت داشته و یا از جنبه طنز و شوخی برخوردار بوده است.

بازیکن تیم بایر لورکوزن آلمان تا کنون تصویری از مراسم ازدواج خود منتشر نکرده است اما به تازگی زمانی که در لایو اینستاگرام در حال صحبت با دوستان و طرفدارانش بود، گفت:

مادر خانمم اومد تو لایو، با شخصیت بشینم!

سردار آزمون

این حرکت و گفته سردار آزمون که با شوخی و خنده همراه بود، واکنش هایی را در فضای مجازی به راه انداخت، برخی از کاربران معتقدند که صحبت های او جدی بوده و به مادر نامزد ایرانی خود اشاره کرده اما برخی معتقدند آزمون که همیشه در حال شوخی کردن است، این حرکتش نیز از جنبه طنز و شوخی برخوردار بوده است.

همسر سردار آزمون کیست؟

سردار آزمون، بازیکن جوان فوتبال ایران در سال 1398 در برنامه دورهمی مهران مدیری خبر نامزدی خود را رسانه ای کرد و اعلام نمود که در شرف ازدواج است و مایل است هر چه زودتر با همسر آینده اش نامزد کند اما توضیح بیشتری درباره ی ازدواج و نامزد خود نداد.

همسر سردار آزمون

مختصری درباره سردار آزمون

سردار آزمون بازیکن فوتبال فرزند خلیل آزمون بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی والیبال ایران است که 1373 در گنبد کاووس به دنیا آمد. سردار فوتبال را از سال 1382 وقتی 9 ساله بود از تیم «عقاب شهر گنبد» شروع کرد و هم اکنون بازیکن تیم بایر لورکوزن آلمان و تیم ملی فوتبال ایران است. او تا کنون در تیم هایی مانند سپاهان، روستوف، روبین کازان، زنیت سن پترزبورگ و بایر لورکوزن و... بازی کرده است.

سردار آزمون در لیگ قهرمانان اروپا 8 گل به ثمر رسانده‌است و بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپا و سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران است که در تمامی رده‌های سنی تیم ملی به میدان رفته‌است.

شوخی سردار آزمون با مادر زنش در اینستاگرام!!

3.633
این مطلب مفید بود ؟249
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی