سپیده خداوردی

سپیده خداوردی در پشت صحنه سریال از یاد رفته

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1401کد مطلب : 82004زمان مطالعه : 2 دقیقه
سپیده خداوردی با پست جدیدی از سریال از یاد رفته اینستاگرام خود را به روز کرد و لحظات احساسی را برای طرفدارانش رقم زد.

خاطره بازی سپیده خداوردی با سریال از یاد رفته

سپیده خداوردی که با ایفای نقش در سریال از یاد رفته در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید، بعد از یازده سال از پخش این سریال صفحه اینستاگرام خود را با عکس هایی از پشت صحنه سریال به روز کرد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

سپیده خداوردی و بازیگر نقش همسرش در پشت صحنه سریال از یاد رفته

سپیده خداوردی که سابقه بازی در سریالهایی چون عصر پاییزی و آوای باران را نیز دارد، با انتشار عکس های پشت صحنه سریال از یاد رفته خاطرات این سریال را برای مخاطبان و علاقمندان به سریال از یاد رفته زنده کرد. او که در این سریال ایفای نقش اصلی را بر عهده داشت، به خوبی توانست کاراکتر گلرخ زنی پر تلاش مقاوم که در شرایط بحرانی همیشه پشت و پناه همسر و فرزندانش است، را از آب درآورد و در ذهن مخاطب جاودانه کند.

سریال تلویزیونی

سریال از یاد رفته

تلویزیون

سریال از یاد رفته

از یاد رفته سریالی به نویسندگی و کارگردانی فریدون حسن‌پور است که در پاییز 1390 از شبکه یک پخش شد. این سریال که بر اساس رمانی به نام از یاد رفته به نویسندگی فریدون حسن‌پور نوشته شده، داستان زندگی گلرخ (سپیده خداوردی) و مرتضی (محمد رضا فروتن) را به تصویر می کشد.

بازیگران تلویزیون

مرتضی پورامین که جوانی درسخوان بوده و در دهی نزدیک دیلمان گیلان زندگی کرده، عاشق گلرخ می شود و پس از تلاش فراوان رضایت پدر و مادر او را برای ازدواج کسب می کند، مرتضی پس از ازدواج با گلرخ با حمایت های او درس خوانده و در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته می شود اما با دختری بنام مینا نادری در تهران آشنا می‌شود و....

محمدرضا فروتن، سپیده خداوردی، عمار آقایی، فاطمه صادقی، بهنوش طباطبایی، مهران رجبی، سیاوش خیرابی، فریبا نادری، سارا منجزی، رضا ناجی و... از بازیگران سریال از یاد رفته هستند.

سپیده خداوردی در پشت صحنه سریال از یاد رفته

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی