مینا دلشاد

چهره بازیگر زن ستایش زیر و رو شد + عکسهای دیدنی

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1401کد مطلب : 88040زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویر تازه منتشر شده از یکی از بازیگران سریال ستایش 3 در فضای مجازی همه را متعجب کرد. تفاوت چهره او در سریال با بیرون آن به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

تفاوت زمین تا آسمان بازیگر زن ستایش در بیرون سریال

سریال پر بیننده ستایش که به تازگی پخش آن از شبکه آی فیلم به پایان رسیده است، یکی از سریال های پربازیگری می باشد که در آن هنرمندان سرشناس در کنار چهره های کمتر شناخته شده به هنرمندی پرداخته اند. اگر از مخاطبان این سریال تلویزیونی باشید، بازیگر نقش عزت همسر حمید آقا را با بازی سینا شفیعی با آن لهجه شیرین مشهدی و ظاهر ساده اش به یاد می آورید. در این قسمت از نمناک تازه ترین عکس مینا دلشاد بازیگر سریال ستایش را منتشر نموده ایم، عکسی که زمین تا آسمان با کاراکتر درون فیلم تفاوت دارد!

مینا دلشاد

چهره متفاوت مینا دلشاد/ عکس از سارا مرادی

مینا دلشاد؛ بازیگر زن سریال ستایش 3

مینا دلشاد بازیگر نقش عزت همسر حمید صناداری در مجموعه تلویزیونی ستایش 3 است که همسری مهربان و قانع بوده و با تمام کاستی ها و مشکلات با عشق کنار می آید و کنار پسر و همسرش زندگی خوبی دارد تا اینکه همسرش پس از مرگ برادرش که کارمند دفترخانه اسناد رسمی بود به راز او پی ببرد و به طمع پول نزد پری سیما رفته و راننده و عاشق و دلباخته او می شود و تصمیم به ترک و طلاق همسر خود می گیرد.

مینا دلشاد که مخاطبان او را با ظاهر ساده و لهجه شیرینش به یاد می آورند، در مراسم حافظ طوری ظاهر شده است که با دیدن عکس هایش تفاوت زمین تا آسمانی این خانم بازیگر با نقش‌هایشان را متوجه می شوید!

بیوگرافی مینا دلشاد

مینا دلشاد/ عکس از محسن بازیانفر

بیوگرافی مختصر مینا دلشاد

مینا دلشاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد فروردین ماه سال 1370 در تهران است. او فارغ‌التحصیل فوق دیپلم پرستاری می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با سینما و بازی در فیلم در انتظار معجزه به کارگردانی رسول صدر عاملی جلوی دوربین رفت. او بازیگری در تلویزیون را در سال 92 و با بازی در سریال نوشدارو آغاز نمود.

مینا دلشاد در سریال هایی مانند نوشدارو، سریال تلخ و شیرین، سریال کیفر،سریال قصه های یاسین،سریال نزدیک غیر ممکن، سریال رو به خورشید، گمشدگان، ماهو پلنگ، ستایش 3 و... حضور داشته است.

چهره بازیگر زن ستایش زیر و رو شد + عکسهای دیدنی

4.349
این مطلب مفید بود ؟427
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی