شهره لرستانی

وقتی شهره لرستانی (مازیار) به حامد آهنگی رکب زد

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1401کد مطلب : 87970زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویدئوی وایرال شده جدید از مازیار لرستانی (شهره لرستانی) در فضای مجازی، حاوی صحبت هایی جالب توجه از بازیگر فیلم خوشنام است.

حامد آهنگی از مازیار لرستانی رکب خورد

شهره لرستانی با نام جدید مازیار که این روزها با انتشار خبر تغییر جنسیت خود در صدر اخبار قرار دارد، قبل از انتشار این خبر در برنامه شب آهنگی با اجرای حامد آهنگی با تیپ مردانه حضور یافت. ویدیوهای زیادی از حضور این بازیگر در شب آهنگی و گفتگویش با مجری برنامه در فضای مجازی ویرال شده است، یکی از این ویدیوها مربوط به ترساندن مازیار لرستانی توسط حامد آهنگی است.

حامد آهنگی که با ترساندن مهمان خودش در برنامه شب آهنگی لحظات خنده داری را به وجود می آورد، این بار موفق به ترساندن بازیگر اخراجی ها نشد، چرا که مازیار لرستانی تنها از یک چیز می ترسد که در ادامه این بخش از نمناک آورده ایم.

تنها ترس مازیار لرستانی

مجری برنامه شب آهنگی با شهره لرستانی (مازیار) در مورد ترس هایش صحبت کرد و پرسید، ترستون فقط ارتفاع و آبه، چیز دیگه ای نمی ترسید؟ بازیگر سریال سه در چهار در پاسخ گفت:

فقط خدا، تو این دنیا اصلا

شهره لرستانی در شب آهنگی

در ادامه حامد آهنگی برای ترساندن بازیگر سریال خوشنام صدایی از حیوانات را پخش کرد و از جایش پرید اما باز هم شهره لرستانی (مازیار) نترسید و گفت:

من عاشق حیواناتم به نظر من تمام مخلوقات خدا ارزشمندن و هیچ حیوانی نیست که من دوستش نداشته باشم جز کوسه که اونم می ترسم، کوسه هم که صدا نداره یه دفعه میاد یه ورت رو میبره.

شهره صالحی لرستانی(مازیار) بازیگر نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان متولد 31 خرداد 1345 در تهران اما اصالتا لر است. او فعالیت خود را از سال 1364 با بازیگری در تئاتر شروع کرد. او در فیلم هایی چون نیاز، لیلی با من است، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها، نصف مال من نصف مال تو، هزارپا، امام علی، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، بی‌بی خاتون و … ایفای نقش نموده است.

وقتی شهره لرستانی (مازیار) به حامد آهنگی رکب زد

3.326
این مطلب مفید بود ؟179
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی