سیاوش خیرابی
سیاوش خیرابی بازیگر تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از دوران جوانی پدرش به اشتراک گذاشت و تعجب طرفدارانش را برانگیخت.

تبریک سیاوش خیرابی بازیگر سریال دلنوازان به پدر عکاسش

سیاوش خیرابی بازیگری که با بازی در سریال های تلویزیونی همچون ترانه مادری، دلنوازان و آوای باران به شهرت دست یافت، به تازگی عکسی از پدرش را در استوری اینستاگرام خود منتشر نمود و روز عکاس را به ایشان تبریک گفت. عکسی از سالهای دور و جوانی منوچهره خیرابی که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

منوچهر خیرابی

مختصر بیوگرافی سیاوش خیرابی و فیلم هایش

سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 29 آذر 1363 در تهران است. او فارغ‌التحصیل فوق دیپلم رشته مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد که بعد از آشنایی با کانون سینماگران جوان در زمان دانشحویی سال 1382 برای یادگیری بازیگری وارد این کانون شد و سال 1386 وقتی 23 ساله بود در فیلم تلویزیونی «تلخون» بازی کرد و با فیلم حسن پنهان در سال 1386 نقش کوتاهی را در سینما تجربه نمود.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی/ عکس از شایان

سیاوش خیرابی در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمد، پدرش منوچهر خیرابی عکاس و مادرش ماهرخ برهانی نام دارند، او فرزند آخر خانواده بوده و دارای دو برادر بزرگ‌تر به نام های آرش و اورنگ است. پدر و هم برادران سیاوش خیرابی به عکاسی و رستوران داری مشغولند. بازیگر سریال آوای باران ازدواج نکرده و مجرد است.

سیاوش خیرابی در فیلمهایی چون حس پنهان، نفوذی، لج و لجبازی، یکی برای همه، سرباز، پرستاران، ساعت صفر، آوای باران، از یاد رفته، دلنوازان، ترانه مادری و... ایفای نقش نموده است.

سیاوش خیرابی از پدر خوش تیپش رونمایی کرد+ عکس

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی