تولد
سرد شدن رابطه
کسل کننده شدن برای همسر یکی از بدترین اتفاقات برای خانم ها در زندگی مشترک است اما اگر علائم آن را بدانند می توانند از این مشکل جلوگیری کنند.

علائم هشدار دهنده سرد شدن رابطه شما و همسرتان در زندگی مشترک

بدونِ شک هر رابطه زناشویی با شیرینی، شور و شوق آغاز می شود اما ممکن است در طول این مراحل، بعضی از شما به لحظاتی بر بخورید که احساس کنید برای همسرتان کسل ‌کننده شده اید و دلتان بخواهد که تنوعی به وجود بیاورید.

قبل از هر چیز باید بدانید چه علائمی هستند که نشان می دهند شما برای همسرتان کسل ‌کننده شده اید؛ پس در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید.

هر گفتگویی را شما آغاز می کنید

رابطه یک طرفه یعنی رابطه‌ای که مجبور باشید خودتان همیشه کارهای هیجان انگیز انجام دهید؛ این همیشه شما هستید که اول گفت و گو را آغاز می کنید. در چنین حالتی بهتر است که از انجام این کار دست بکشید و ببینید که همسرتان برای شروع حرف زدن با شما تلاش می کند یا خیر.

اگر او هیجاناتش را در زندگی روزانه به شما نشان نمی دهد، علامت این است که باید با او صحبت کنید و ببینید که چه احساسی دارد و چه چیزی باعث این اتفاق شده است.

مدام خودش را با موبایل سرگرم می کند

وقتی که ما از چیزی کلافه یا کسل باشیم، سعی می کنیم که حواس خودمان را پرت کنیم و هیچ چیز به اندازه یک گوشی موبایل نمی تواند به ما کمک کند که این حواس پرتی را تجربه کنیم؛ پس اگر همسرتان زمانی که پیش شماست، مدام به گوشی موبایلش نگاه می کند؛ یعنی زندگی برایش کسل کننده شده است.

گوشی همسر

اگر با هم یک فیلم سینمایی نگاه کردید؛ اما باز هم او را سرگرم شبکه‌ های اجتماعی دیدید؛ یعنی از لحاظ عاطفی و احساسی در زمان حال زندگی نمی کند. در چنین حالتی بهتر است فعالیت هایی را انجام دهید که هر دو به آن علاقه دارید.

خیلی زود از شما نا امید می‌ شود

همه ما در بعضی از شرایط از همسرمان نا امید می‌ شویم و اختلاف نظراتی با او داریم که شاید برایمان قابل درک نباشد؛ به طور مثال زمانی که می‌ بینیم لباس های کثیف داخل حمام ریخته یا مقدار زیادی ظرف نشسته داخل سینک وجود دارد و همسرمان به آن ها توجهی نمی‌ کند، در چنین حالتی کاملاً طبیعی است که احساس ناراحتی کنیم؛ اما اگر همسرتان مدام سر هر مسئله کوچکی از شما ناامید می شود و سعی نمی‌ کند که به توضیحات شما گوش کند، احتمالاً خسته شده یا زندگی برایش کسل کننده شده است.

خودتان هم احساس کسلی و بی حوصلگی دارید

اگر در رابطه زناشویی حس کسالت و بی انگیزشی به شما دست داده، نشان دهنده این است که همسرتان هم متقابلا همین احساس را دارد و ممکن است چنین احوالاتی در شما مشترک باشد؛ پس اگر چنین حالتی را در خودتان دیدید، بهتر است آن را پیگیری کرده و سعی کنید که دوباره یک رابطه شاد بین خودتان و همسرتان ایجاد نمایید و این حس منفی را با همکاری یکدیگر از بین ببرید.

این رفتار همسرت یعنی براش کسل کننده شدی

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی