شک به همسر
اعتماد مهم ترین بخش از یک رابطه است اگر همسر شما فرد شکاکی باشد لحظات بسیار سختی برایتان رقم خواهد زد پس بهتر است قبل از هرکاری خصوصیات افراد شکاک را بشناسید.

نشانه های شک به همسر؛ علامت نبود اعتماد در زندگی مشترک

اعتماد بزرگترین و مهم ترین بخش ضروری و اساسی در یک رابطه رمانتیکِ زناشویی است. بدون اعتماد، رابطه با همسر به خوبی پیش نمی رود و در نتیجه این حس رمانتیک ممکن است به مرور کم شود.

بی‌ اعتمادی می‌ تواند به خاطر چیز های مختلفی مانند خشم، سابقه خیانت، شنیدن دروغ یا چنین اتفاقاتی رخ دهد. به هر حال در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم بررسی کنیم که چه علامت هایی در همسرتان نشان می‌ دهد که به شما اعتماد نداشته و شک دارد‌.

چک کردن گوشی موبایل

چک کردن گوشی موبایل و خواندن پیام های متنی، پیام های صوتی، ایمیل ها، شبکه های اجتماعی یا حتی تاریخچه مربوط به لوکیشن‌ ها علامت این است که همسرتان به شما اعتماد کافی ندارد.

خیانت

سوالات زیاد و ادامه دار

اگر همسرتان مدام در مورد جایی که بوده اید، آشنایان، فامیل‌ ها و برنامه‌ ریزی‌ های آینده تان از شما سؤال می پرسد و این سؤال ها پشت سر هم ادامه پیدا می کند؛ یعنی خیلی به شما اعتماد ندارد.

توجه کردن به تناقضات

کسی که به شما شک داشته باشد، تمام جملات تان را به خوبی گوش می کند و به تناقضات جملات شما خیلی دقت می کند؛ مثلاً به او می گویید که من مستقیم از محل کار به خانه آمدم. احتمالاً از شما سؤال می پرسد که مسیر خانه تا محل کار فقط 15 دقیقه است؛ اما تو نیم ساعت در مسیر بودی، پس چه کار میکردی؟ که تمام این جملات نشان دهنده بی اعتمادی خواهد بود.

تمایل نداشتن به حضور شما در اجتماع

کسی که به شما شک داشته باشد، دوست ندارد یک شب را بدون او با دوستان تان سپری کنید و این به خاطر اعتماد ناکافی به شماست. اگر او اصرار می‌ کند که همیشه با شما باشد و شما را تنها نگذارد، بدانید که مشکلش بی اعتمادی است.

مشکلات زناشویی

عصبانی شدن به خاطر جواب ندادن به پیام ها

اگر همسر شما زمانی که به پیام های او پاسخ نمی‌ دهید، چندین پیام می فرستد یا چندین بار زنگ می زند، احتمالا نشان دهنده این است که به شما اعتماد ندارد و می‌ خواهد بداند که در لحظه دقیقا چه کار می کنید.

توجه بیش از حد

شاید با خودتان فکر کنید که این توجه بیش از حد به خاطر این است که او شما را خیلی دوست دارد؛ اما گاهی اوقات این توجه زیاد برای این است که بداند دقیقاً چه کار می کنید و هر ساعت از روز خود را چگونه سپری می‌ کنید و این می‌ تواند علامت شک به شما باشد.

تنفر داشتن از همه دوستانتان

فرقی ندارد که دوستان تان، خانم یا آقا باشند؛ در هر صورت او هرگز اعتمادی ندارد که شما را با آنها تنها بگذارد و می خواهد شما را از آن ها جدا کند و به گونه ای نشان می دهد که انگار از دوستانتان متنفر است.

متهم کردن شما به دروغگویی

این یکی از بدترین کار هایی است که افراد در حق هم انجام می دهند که نشان دهنده بی اعتمادی است. او ممکن است بتواند برای مدتی شک و ظن خود را نسبت به شما حفظ کند، اما به زودی خود را به عنوان مردی نشان خواهد داد که به کسی اعتماد ندارد. هر زمان که او از شما سوالی می پرسد، همیشه در پاسخ تان شک می کند؛ زیرا تصور می کند که شما دروغ می گویید.

دروغ گویی

منحصر کردن زمان شما به خودش

کسی که به شما شک داشته باشد، احتمالا آرامش زیادی را برایتان به ارمغان می آورد، زیرا می‌ خواهد زمان شما را فقط مختص خودش کند. قطعاً که سپری کردن اوقات با کیفیت در کنار همسر لذتبخش است؛ اما اگر احساس کردید که او می خواهد شما را مجبور کند تا هر طور شده در کنارش باشید، بدانید که این علامت بی اعتمادی است.

احترام نگذاشتن به تصمیم ها

هر زمان که برنامه ها و تصمیمات تان را به او گفتید و یک پیشنهاد جدید برایتان ارائه داد، احتمالاً به معنای این است که از تصمیمات شما خوشش نمی آید و به شما اعتماد ندارد.

این علامت یعنی همسرت بهت شک کرده

4.743
این مطلب مفید بود ؟403
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی